مربی سپاهان:

داوری در بازی با استقلال روی بازیكنان ما اثرگذار بود

داوری در بازی با استقلال روی بازیكنان ما اثرگذار بود

به گزارش مركز اسپرت مربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینكه تیمش در نیم فصل دوم در همه بازی ها از لحاظ آماری تیم برتر میدان بوده اعتقاد دارد اشتباهات داوری در دو بازی برابر استقلال روی بازیكنان سپاهان تأثیر منفی گذاشت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، قاسم زاغی نژاد، مربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر شهر خودرو اظهار نمود: خوشبختانه با تیمی بازی داریم که استانداردهای لازم را در خطوط مختلف برای کارهای تاکتیکی دارد و تیم بسیار با کیفیتی است و با برنامه بازی می کند. حساب ویژه ای روی این بازی باز کرده ایم. انتظار داریم هر دو تیم بتوانند کیفیت شان را ارئه دهند و یک بازی خوب و قابل قبول انجام دهیم.
او افزود: اگر بازی های اخیر ما را آنالیز کنید متوجه می شوید که ما در همه بازی ها تیم غالب زمین بودیم. البته در بازی آخر با استقلال کیفیت لازم را نداشتیم که آن هم دلیل دارد. من در نشست خبری بازی با استقلال هم گفتم که "سیاست های باشگاه سپاهان در مقوله فوتبال پاک بر هیچ کس پوشیده نیست. باشگاه سپاهان واقعا به فوتبال پاک اعتقاد دارد." من در آن نشست گفتم که "امیدواریم اتفاقات در مقوله های مختلف صورت نگیرد که منجر به گرفتن حق کسی نشود. این اعتقاد را داریم که هر آنچه در زمین رخ می دهد نتیجه را مشخص نماید." شاهد بودید که متاسفانه پنالتی ای که به ضرر ما گرفته شد و اتفاقات بعدش منجر به این شد که بازی را واگذار نماییم.
وی اضافه کرد: در بازی با نساجی هم به لحاظ آماری تیم برتر زمین بودیم. مالکیت توپ ۷۰ به ۳۰ به نفع ما بود و پنج بار به تیر دروازه زدیم و ۲۱ بار به سمت دروازه حریف حمله کردیم. متاسفانه آن بازی با آن نتیجه غم انگیز به اتمام رسید. باردیگر به تهران رفتیم تا با استقلال بازی نماییم. تأثیر بازی با استقلال در لیگ، روی بازیکنان ما در بازی جام حذفی تأثیر زیادی داشت. متاسفانه باز هم شاهد اشتباه داور بودیم که سبب شد بازیکنان به لحاظ روانی کیفیت شان را نشان ندهند. در نیمه دوم هم بازی کاملا در اختیار ما بود. اگر بازی های ما را در نیم فصل دوم رصد کنید می بینید که در هیچ مسابقه ای حریف به ما غالب نبوده. در فوتبال ۵۰ درصد قصه بحث های روانی است. متاسفانه این اتفاقات داوری روی بازیکنان ما اثرگذار بود. اتفاقات فوتبال سبب شد نتایج ضعیف بگیریم. هوادارا حق دارد و به این چیزها توجهی ندارد. باید قبول نماییم هواداری که با شادی تیم شاد می شود با ناراحتی تیم هم ناراحت می شود. این حق را به آنها می دهیم.
زاغی نژاد درباره جدایی کومان و قربانی هم بیان نمود: در مورد جدا شدن این ها مسؤلان باید تصمیم گیری می کردند و این در شرح وظایف من نبوده است.
مربی سپاهان درباره محرومان و مصدومان تیمش هم توضیح داد: شهباززاده اخیرا از مصدومیت رهایی پیدا کرده است در تیم ما قرار ندارد. ایرانپوریان به سبب مصدومیت در شرایط عادی نیست ولی بقیه بازیکنان را در اختیار داریم. امیدواریم با عنایت به کارهایی که در دو روز گذشته انجام شده که بیشتر بحث روانی بوده، بتوانیم نتیجه قابل قبولی در این دو بازی به دست بیاوریم و سهمیه را بگیریم. ما سپاهانی هستیم و با تمام وجود و قلب مان این جا هستیم و برای نتیجه گرفتن سپاهان تا آخرین لحظه می جنگیم و به عشق سپاهان قلب مان می تپد. امیدواریم که در دو بازی آینده شانس با ما یار باشد نتیجه قابل قبولی بگیریم.
منبع:

1399/05/24
22:51:48
5.0 / 5
1930
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت