گل محمدی به مهر پاسخ داد:

سلطانی فر چه دستور ویژه ای برای پشتیبانی از ورزش تهران داده است؟

سلطانی فر چه دستور ویژه ای برای پشتیبانی از ورزش تهران داده است؟

مركز اسپرت: بگفته مدیر اداره كل ورزش و جوانان استان تهران دستور ویژه وزیر ورزش برای پشتیبانی از ورزش این استان در دوران كرونایی شامل كمك چند میلیاردی می شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، ورزش استان تهران و بررسی مشکلاتی که به خاطر کرونا با آن روبه رو شده موضوع نشستی بود که روز گذشته در دفتر وزارت ورزش و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و رضا گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران اجرا شد.
در اختتام این جلسه اینگونه عنوان شد که مسعود سلطانی فر برای حل مشکلات ورزش استان تهران در دوران کرونا دستور ویژه ای صادر کرده است اما اشاره ای به این دستور و اینکه دقیقا شامل چه مورد یا مواردی می شود، نشد بااینکه رضا گل محمدی تاکید دارد که این دستور مربوط به اختصاص کمک مالی وزاتخانه می شود.
مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از زمان شیوع ویروس کرونا و به خاطر تعطیلی اماکن ورزشی استان تهران، ورزش این استان متحمل خسارت های مالی زیادی شده است. به خصوص باشگاه های دولتی و خصوصی در این دوران دورنا به سبب لغو کارهای شان با مشکلات عدیده ای مواجه گشته اند اما هیچ گونه تسهیلاتی در اختیارشان گذاشته نشده است.
وی افزود: در این شرایط پروژه های زیادی هم داریم که مقرر است به مناسبت هفته دولت افتتاح شوند اما به خاطر مشکلات اخیر و محدودیت های مالی به وجود آمده در به سرانجام رساندن آنها با معضل روبه رو شده ایم.
گل محمدی اشاره کرد: در نشست مشترکی که با وزیر ورزش انجام شد گزارشی کامل از این شرایط و مشکلاتی که کرونا برای مان در ورزش استان تهران ایجاد کرده، ارائه شد. بعد از بررسی های تکمیلی وزیر برای حمایت مالی دراین زمینه دستور ویژه ای داد.
مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اشاره کرد: با دستور وزیر ورزش قرار بر این شد تا از جانب وزارت ورزش بودجه قابل توجهی به این اداره تزریق شود.
گل محمدی از اعلام بودجه مصوب وزارت ورزش به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران امتناع کرد اما بگفته وی این بودجه چند میلیاردی در دو بخش عمرانی و جاری در اختیار این اداره قرار می گیرد تا از آن برای کمک به باشگاه ها، سرو سامان نهایی پروژه های قابل افتتاح و کمک به همکارانی که وضعیت معیشت شان به خاطر کرونا گرفتار لطمه شده، بهره بگیریم.


منبع:

1399/05/23
12:04:49
5.0 / 5
1986
تگهای خبر: باشگاه , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت