سرمربی تیم فوتبال ساحلی سپاهان سمنان عنوان كرد:

عدم پشتیبانی از تنها تیم لیگ برتری استان

عدم پشتیبانی از تنها تیم لیگ برتری استان

مركز اسپرت: سمنان سرمربی تیم فوتبال ساحلی سپاهان سمنان معتقد می باشد اگر ساحلی بازان این استان حمایت شوند، سمنان به قطب فوتبال ساحلی در كشور تبدیل می شود.


مهدی شریفی در گفت و گو با ایسنا با گلایه از کم توجهی مسئولان استانی به تنها تیم لیگ برتری این استان اظهار نمود: اگر حامی و اسپانسری بیاید و از این تیم حمایت کند، ظرف پنج سال سمنان به قطب فوتبال ساحلی در کشور تبدیل می شود.
وی با اشاره به استقبال تماشاگران سمنانی از فوتبال ساحلی، از سپاهان سمنان بعنوان دلخوشی جوانان ورزش دوست سمنان نام برد و اضافه کرد: سمنان در دوره های قبل و قبل از شیوع کروناویروس پرشورترین هواداران را در فوتبال ساحلی داشت. حضور بانوان در ایام مسابقه به قدری بود که در بعضی مسابقات شمار تماشاگران خانم از آقایان هم بیشتر بود.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی سپاهان سمنان با اعلان اینکه همه تیم های گروه از طرف مسئولان استانی شان حمایت و با تمام قدرت در لیگ امسال حضور بهم رساندند اشاره کرد: متاسفانه تیم سپاهان سمنان از این حمایت برخوردار نیست و از همین رو مشکلات مختلفی دارد.
شریفی با اعلان اینکه برخی از بازیکنان تیم، پیشنهادهای خوبی از دیگر تیم های لیگ برتری داشتند اضافه کرد: این بازیکنان به عشق مردم و شهرشان در سپاهان سمنان ماندند.
وی با اعلان اینکه ساحلی بازان سمنانی با وجود مشکلات مالی می توانند در لیگ امسال از اعتبار استان دفاع کنند از مسئولان استانی خواست با پشتیبانی از تنها نماینده استان در لیگ برتر، به رشد و توسعه فوتبال ساحلی در استان کمک کنند.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی سپاهان سمنان با اعلان اینکه کسی برای ورزش استان دل نمی سوزاند به گلایه از صداوسیما و ورزش و جوانان استان پرداخت و اظهار داشت: صداوسیمای مرکز استان برای پخش مسابقات تنها نماینده استان در لیگ برتر، مطالبه پول دارد و این در حالیست که این تیم به سبب مشکلات مالی، با حداقل بودجه ممکن بسته شده است.
منبع:

1399/05/21
14:50:39
5.0 / 5
2107
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت