دو پیشنهاد مجید كیهانی در جلسه كمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا

دو پیشنهاد مجید كیهانی در جلسه كمیسیون مسابقات دوومیدانی آسیا

به گزارش مركز اسپرت جلسه كمیسیون مسابقات كنفدراسیون دوومیدانی آسیا با حضور مجید كیهانی رئیس پیشین فدراسیون ایران برگزار گردید.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، اولین نشست کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا با حضور دهلان الحمد رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا، شو گو دبیر کل کنفدراسیون آسیا، سوراپونگ نایب رئیس اول کنفدراسیون دوومیدانی آسیا و رئیس کمیسیون مسابقات آسیا و سایر اعضای کمیسیون مسابقات کنفدراسیون دوومیدانی آسیا برگزار گردید. در این نشست که به صورت آنلاین برگزار شد دهلان الحمد با اشاره به اینکه کمیسیون مسابقات مهم ترین کمیسیون کنفدراسیون آسیا است از اعضای این کمیسیون خواست که سه نکته مهم را در دستور کار خود قرار دهند؛۱ ) ایجاد تنوع و تعدد در مسابقات صحرانوردی و ماراتن آسیا
۲) توجه جدی به مسابقات بخش نوجوانان
۳) و عرضه راهکارهای لازم برای استاندارد سازی مسابقات آسیاییسپس دبیر کل کنفدراسیون آسیا پیشنهاد برگزاری مسابقات پرشها و پرتابها را عرضه کرد که مورد موافقت اعضا قرار گرفت و مقرر شد در مورد جزئیات برگزاری این دو مسابقه در جلسه آتی بحث و تصمیم گیری شود. سپس در مورد مسابقات جایزه بزرگ آسیا در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بحث و تصمیم گیری شد و مقرر گردید برای ایجاد انگیزه در همه ورزشکاران آسیایی جوایز این مسابقات افزایش یابد. بحث سطح بندی مسابقات ماراتن و جاده آسیا در سه سطح طلایی، نقره ای و برنزی از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه بود و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید. همینطور مجید کیهانی پیشنهاد برگزاری مسابقات جوانان آسیا در سال ۲۰۲۰ را عرضه و بر ضرورت برگزاری این مسابقات برای این رده سنی تصریح کرد که مقرر گردید با عنایت به شیو ع کرونا در جلسه آتی در این خصوص تصمیم گیری شود. همینطور کیهانی پیشنهاد برگزاری دایموند لیگ آسیا و لیگ باشگاههای آسیا را عرضه کرد که مقرر شد در جلسات آتی در این خصوص بحث و تصمیم گیری شود.


منبع:

1399/05/20
14:21:31
5.0 / 5
2308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت