به دنبال مشكلات مالی؛

ورود وزارت ورزش به پرونده طلب شركت توسعه از فدراسیون ها

ورود وزارت ورزش به پرونده طلب شركت توسعه از فدراسیون ها

به گزارش مركز اسپرت تعطیلی مجموعه های ورزشی و تأثیر منفی كه بر شرایط مالی شركت توسعه و اماكن ورزشی گذاشته، سبب شده وزارت ورزش پیگیرِ پرداخت بدهی فدراسیون ها به این شركت شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، طی ماه های گذشته لغو فعالیتهای ورزشی و تعطیل بودن مجموعه ورزشی کشور که خسارت مالی قابل توجهی را متوجه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کرده است.
این شرکت که بعنوان نهاد زیر مجموعه وزارت ورزش، مسئولیت اماکن ورزشی مانند مجموعه های آزادی، انقلاب، کشوری، شیرودی و بسیاری از ورزشگاه های دیگر استان ها را بر عهده دارد، بخش قابل توجهی از هزینه های خویش را از راه این این اماکن و اجاره بهای آنها تأمین می کند. قطع شدن این شیوه درآمدزایی اما این روزها مشکلات عدیده ای را برای شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بوجود آورده است.
این در حالی است که وزارت ورزش هم نتوانسته کمک مالی مستقیمی به این شرکت توسعه داشته باشد. این وزارتخانه اما از فدراسیون های ورزشی خواسته بدهی های خویش را با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صاف کرده یا به حداقل برسانند تا این شرکت از این راه بخشی از کمبودهای مالی خویش را جبران کند.
وزارت ورزش این مورد را در بودجه تخصیصی به فدراسیون ها لحاظ کرده تا آنها با کمتر مشکلی در پرداخت بدهی خود مواجه شوند.

1399/05/10
15:37:02
5.0 / 5
2474
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش , ورزشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت