سرنوشت تلخ در انتظار عیسی آل كثیر ؟

سرنوشت تلخ در انتظار عیسی آل كثیر ؟

مركز اسپرت: خوزستان مهاجم تیم فوتبال نفت آبادان در حالی در لیگ نوزدهم از شانس كسب كفش طلا برخوردارست كه از طرف سرمربی تیم اخراج شده و در اختیار باشگاه است.


عیسی آل کثیر، در فصل نوزدهم از کلیدی ترین بازیکنان نفت آبادان بوده و با به ثمر رساندن ۱۰ گل همراه با ترابی پرسپولیس و شیخ دیاباته استقلال در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد و از شانس های کسب عنوان آقای گلی لیگ فوتبال ایران است.
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، اما این روزها آل کثیر از حضور در تمرینات تیم اخراج است و رسیدن بعنوان آقای گلی برای او سخت شده است؛ این بازیکن در تمرین قبل از بازی نفت آبادان مقابل سپاهان، به سبب رفتاری که انجام می دهد، از طرف سرمربی اخراج و در اختیار باشگاه قرار داده می شود.
آل کثیر قبل از این نیز در نیم فصل، زمانی که از تیم پرسپولیس پیشنهاد داشت اما اسکوچیچ، سرمربی وقت نفت موافق جدایی اش نبود و در نهایت نیز باشگاه به رفتن او رضایت نداد، چند روز در تمرینات شرکت نکرد تا این که دراگان اسکوچیچ او را اخراج کرد و در اختیار باشگاه قرار داد. البته او باردیگر به تمرینات بازگشت اما اگر همان موقع اقدام جدی تر و قاطعانه تری از طرف مربی کروات نفتی ها و باشگاه با او می شد، او حالا نیز باردیگر این رفتار را انجام نمی داد.
باتوجه به این که ورزش از نظر فرهنگی و اجتماعی نیز در جامعه حائز اهمیت می باشد و فوتبال نیز نسبت به سایر رشته های ورزشی، طرفداران بیشتری دارد، می طلبد بازیکنان فوتبال که حرفه ای پول می گیرند، در اخلاق مداری و توسعه اخلاق در میان جوانان نیز تلاش کنند و کاری نکنند که بی اخلاقی در ورزش نمود پیدا کند و جوانان هم به اشتباه از اسطوره هایی که در ذهن خود می سازند، الگوبرداری کنند.
امروز تمرینات زردپوشان برای حضور در دیدار برابر شهرخودرو شروع می شود و باید دید آل کثیر، اخلاق را در دستور کار قرار می دهد و با باشگاه درباب کاری که منجر به اخراج او شده صحبت خواهدنمود و به تمرینات بر می گردد یا خود موجب سرنوشت تلخی برای خودش می شود و شانس کسب آقای گلی را خیلی راحت از دست می دهد؟
قبل از این نیز بازیکنان مطرح خوزستانی بوده اند که در گیر و دار حواشی و بی انضباطی ها از هدف اصلی خود دور شده و جایگاه شان را از دست داده اند. حالا سرنوشت آل کثیر در دستان خودش است و نباید بگذارد که این سرنوشت تلخ برای او نیز تکرار شود.
منبع:

1399/05/05
15:06:46
5.0 / 5
2363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت