احمدی:

مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند

مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند

به گزارش مركز اسپرت معاون فرهنگی وزارت ورزش اظهار داشت: مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند و بایستی آثار و طبعات ورزش همگانی را در زندگی خودشان حس كنند و این پیشرفت به سلامت فردی و اجتماعی مردم كمك نماید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی در مراسم معارفه افشین مولایی رئیس جدید فدراسیون ورزش های همگانی گفت: برای رئیس جدید فدراسیون آرزوی موفقیت دارم.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: مردم صاحب اصلی ورزش همگانی هستند و بایستی آثار و طبعات ورزش همگانی را در زندگی خودشان حس کنند و این پیشرفت به سلامت فردی و اجتماعی مردم کمک نماید و تغییر مثبت را در زندگی مردم ببینیم.
وی اضافه کرد: آنچه که ما در این موقعیت ها باید همیشه درنظر داشته باشیم رضایت خداوند است. عرصه ورزش همگانی عرصه دشوار از جهت فعالیت است. باید بتوانیم ظرفیتی ایجاد نماییم برای پاسخگویی به ۸۵ میلیون مردم ایران. باید یک عزم ملی در این راستا ایجاد شود و فدراسیون نیز برای تحقق اهداف برنامه ریزی موثری را انجام دهد.
احمدی اظهار داشت: سایر نهادهای اجرایی نیز می توانند برای تحقق اهداف به فدراسیون همگانی کمک کنند تا هم در کوتاه مدت و هم در طولانی مدت آثار این کار را ببینیم. با همدلی همه مجموعه فدراسیون همگانی به خصوص هیات های استانی ما شاهد تغییرات قابل توجه باشیم.
او اشاره کرد: فدراسیون ورزش های همگانی باید اهتمام کند در یک شرایط با وضعیت شفاف مالی کارها را پیش ببرد و جناب مولایی و همکاران شان این مساله مدنظر می دهند.
معاون وزیر ورزش با اشاره به شرایطی که ویروس کرونا در کشور ایجاد کرد، اشاره کرد: نباید کرونا ورزش را زمین گیر کند و ورزش با برنامه ریزی و رعایت نکات بهداشتی همچنان تاثیرگذاری خودرا داشته باشد.
وی افزود: فدراسیون همگانی تنها فدراسیونی که در این روزهای کرونایی می تواند بازهم در جامعه موثر باشد، این فدراسیون است.


منبع:

1399/04/29
17:14:06
5.0 / 5
2449
تگهای خبر: سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت