خلیلیان:

دیدار استقلال و پارس جنوبی عقب می افتد

دیدار استقلال و پارس جنوبی عقب می افتد

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون پزشكی ورزشی میگوید دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی جم عقب می افتد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مهرزاد خلیلیان در گفت و گویی رادیویی درباره تغییر پروتکل های بهداشتی اظهار داشت: ما از وقتی که تلاش کردیم بازگشایی های لازم را انجام دهیم، سعی کردیم که مشکلات کرونا را مورد بررسی قرار دهیم و این مسئله احتیاج به تعمق و جلسات فراوانی داشت که وزارت بهداشت کمک های بسیاری کرد. ما با افزایش کرونا مواجه هستیم و تصمیم ها هم متفاوت خواهد بود. ما باید بررسی نماییم که در چه شرایطی هستیم و وزارت بهداشت سخت گیری های بیشتری اعمال کرده است. ما تغییر مصوبی هنوز نداریم و اگر بشود، آنرا اعلام خواهیم کرد.

او درباره بازیکنان استقلال و فولاد که مبتلا به کرونا شدند، اظهار داشت: در این یکی بعضی باشگاه ها همکاری لازم را انجام ندادند، شکی نیست اما چیزی که به تازگی به دست ما رسیده است، قبلا تست ها مثبت شده است اما در ادامه وقتی ۲ تست بازیکن منفی اعلام می شود، یعنی آماده بازی است و در آن تعداد نمی گنجد. بنابراین بازی بعدی را استقلال باید بازی کند چون ۴ بازیکن استقلال که قبلا مثبت بودند، دیگر مثبت نیستند.

خلیلیان در مورد بازی استقلال مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: نتیجه بازی ها را سازمان لیگ اعلام می کند. طبق پروتکل هر باشگاهی که بالای ۲۵ درصد تست مثبت داشته باشد، به قرنیطنه می رود. طبق اطلاعی که به ما دادند، استقلال و فولاد ۲۵ درصد تستی مثبتی که داشتند، تایید می شود و بازی شان به تعویق می افتد؛ مگر این که مسائلی مد نظر سازمان لیگ باشد که مربوط به ما نیست.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اضافه کرد: ۲۴ الی ۴۸ ساعت در این خصوص تست گرفته می شود تا وضعیت ناقل بودن بازیکنان مشخص شود. تست فولاد خوزستان هنوز نیامده و ارزیابی نهایی هنوز منعکس نشده است.

او درباره نامه ارسالی حیدر بهاروند به تیم استقلال در مورد این که تعداد کرونایی های استقلال کمتر از ۲۵ درصد است، تصریح کرد: همچین چیزی به دست ما نرسیده است. تعداد ۲۵ درصد اولیه تیم استقلال توسط وزارت بهداشت و وزارت ورزش تایید شد. ما ۱۲۰ آزمایشگاه تایید شده داریم و افسر کنترل سلامت باید در صحت آزمایش ها حضور داشته باشند.

خلیلیان درباره بازیکنانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، اظهار داشت: ما یک پیشنهاد ویژه ای را برای کمیته اخلاق در سطح کار پزشکی عرضه کردیم و هیچکس در این مسئله استثنا نیست و باید ببینیم در آینده چه پیش می آید.
1399/04/19
23:49:02
5.0 / 5
2446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت