با پیگیری ناظمی صورت گرفت؛

اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری

اختصاص هزار متر زمین برای ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری

ساختمان جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مجموعه بزرگ و ملی آزادی كلنگ می خورد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، بعد از پیگیری های دکتر ناظمی درباب راه اندازی سازه ای مدرن برای مجموعه اداری و تخصصی فدراسیون در مجموعه ورزشی آزادی و با موافقت وزارت ورزش و جوانان، یک قطعه زمین هزار متری به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص پیدا کرد.
براساس این گزارش، بعد از افتتاح و راه اندازی آکادمی بین المللی موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص 10 قطعه زمین به هیات های استانی و همین طور تخصص یک جایگاه به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در موزه ملی ورزش ایران، این دفعه مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون بعد از انجام بررسی های لازم و برگزاری جلسات گوناگون با مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مدیران شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در امتداد ایجاد و توسعه زیر ساخت های به روز رشته موتورسواری و اتومبیلرانی از اختصاص زمین هزار متری در مجموعه ورزشی آزادی برای خانواده بزرگ این ورزش آگاهی داد.
در این راستا و با برنامه ریزی انجام شده، پروژه ساختمان اداری مدرن و مطابق با استانداردها و معماری ورزشی جهت استقرار بخش های مختلف کمیته های اجرایی و فنی و تخصصی در دستور کار قرار گرفت.
همچنین پیش بینی های لازم برای ایجاد امکانات رفاهی و پزشکی و تخصصی برای ورزشکاران، مربیان و سایر اعضای خانواده بزرگ این رشته انجام شد.
اختصاص یک هزار متر زمین در شمال شرقی ورزشگاه آزادی با نگاه ویژه و دستور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مساعدت و همکاری مهندس کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی محقق شد و در دهه اول مردادماه در مراسمی با حضور مسیولان ورزش کشور و کمیته ملی المپیک کلنگ راه اندازی سازه ای زیبا و شکوه مند برای خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی کشور زده خواهد شد.


منبع:

1399/04/17
14:09:13
5.0 / 5
2516
تگهای خبر: المپیك , پزشك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت