۷۰ درصد از بدهی ۲ و نیم میلیاردی فدراسیون تیروكمان پرداخت شده است

۷۰ درصد از بدهی ۲ و نیم میلیاردی فدراسیون تیروكمان پرداخت شده است

بگفته رئیس فدراسیون تیروكمان از مجموع بدهی 2.5 میلیاردی این فدراسیون تابحال 70 درصد آن یعنی یك میلیارد و 700 میلیون تومان پرداخت شده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیروکمان، غلامرضا شعبانی بهار د جریان بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از این فدراسیون، گزارشی از عملکرد ارائه کرد و اظهار داشت: چهار هدف اختصاصی را برای تیر وکمان در نظر داریم که توسعه این رشته در برنامه ۵ ساله مهم ترین محور آن است.
وی اضافه کرد: در سال ۹۷ تیراندازان ۲۱۴ روز و نزدیک به ۶۰ درصد ایام در اردو بودند. بعلاوه ۵ اعزام داشتیم که با مدال برنز بازی های آسیایی همراه بود. در سال ۹۸ حدود ۵۲ درصد ایام در اردو بودیم. همین طور در ۶ مسابقه بین المللی، جهانی و آسیایی شرکت کردیم.
رئیس فدراسیون تیر وکمان اشاره کرد: در مسابقات جهانی هلند برای کسب سهمیه کار سختی داشتیم اما در مسابقات آسیایی تایلند میلاد وزیری به سهمیه رسید و امین میرعلی هم چهارم شد.
وی درباب لیگ تیروکمان اظهار داشت: لیگ برتر نیز برگزار شده که در سال ۹۸ از ۱۷ تیم به ۳۲ تیم افزایش یافته است. تعداد شرکت کننده ها در لیگ ۵۹ درصد افزایش پیدا کرد. همین طور در بحث استانها کارهای زیادی انجام شده است و میزان سفرهای استانی صد درصد افزایش داشته است. در سال ۹۷ حدود ۸۲ درصد بودجه وزارت ورزش محقق شد و این مبلغ در سال ۹۸ در حدود ۷۴ درصد بود. بودجه کمیته در سال ۹۷ و ۹۸حدود ۱۱۰ درصد و همین طور ۱۲۳ درصد محقق شده است و از عزیزان تشکر می کنم.
شعبانی بهار عنوان کرد: در زمانی که به فدراسیون آمدم ۲.۵ میلیارد بدهی وجود داشت که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون یعنی حدود ۷۰ درصد آن پرداخت شده است. این بدهی پیش از حضور من بوده که بخش عمده آن پرداخت شده است. روزی که آمدم حکم توقیف اموال آمده بود. در بحث درآمد شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی بودیم.
رئیس فدراسیون تیروکمان اشاره کرد: ارسال ۳۵۰ قبضه کمان و ۴۰۰ عدد فوم به هیات های استانی از مهم ترین برنامه ها بود که در کنار آن پشتیبانی از تولیدکننده داخلی نیز وجود داشت. ما خوابگاه داریم و در آزادی در کانکس اسکان داشتیم که با دوستان پیگیری کردیم و قرارداد ۲.۵ میلیاردی برای راه اندازی خوابگاه بستیم و انشالله در هفته دولت و یک ساله آنرا افتتاح می نماییم.

1399/04/09
14:05:11
5.0 / 5
2544
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت