كیهیل:

تابحال شرایط میزبانی قطر برای جام جهانی خیلی خوب بوده است

تابحال شرایط میزبانی قطر برای جام جهانی خیلی خوب بوده است

یكی از سفرای ویژه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عنوان نمود این كشور زودتر از زمان تعیین شده در حال افتتاح و نهایی كردن پروژه های جام جهانی ۲۰۲۲ است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، قطر میزبان بزرگ ترین رقابت فوتبالی در جهان است. جام جهانی ۲۰۲۲ به میزبانی این کشور کوچک عربی برگزار می شود و این کشور به نظر می آید که میزبان بسیار خوبی برای این رقابت بزرگ خواهد بود.

پس از رونمایی رسمی از ورزشگاه آموزش، تیم کیهیل سفیر رسمی جام جهانی ۲۰۲۲ از شرایط این کشور برای میزبانی رقابت ها هیجان زده است. این بازیکن گلزن که سابقه بازی در لیگ های ایالات متحده، استرالیا، انگلیس، هند و چین را دارد اظهار داشت: همه چیز جلوتر از برنامه و بموقع است. وقتی استادیوم سوم تکمیل شده و ۸۰ درصد ورزشگاه دیگر تکمیل شده است، واقعاً قابل تحسین است. قطر می تواند به این برنامه ادامه دهد. تابحال واقعا همه چیز در ارتباط با میزبانی قطر از جام جهانی خیلی خوب پیش رفته است و امیدوارم این شرایط ادامه داشته باشد.

او که سابقه گلزنی در چند دوره جام جهانی را در کارنامه خود دارد افزود: این بزرگترین تورنمنت جهان است. حتی علیرغم این بیماری همه گیر، بسیار هیجان انگیز است که می توانیم منتظر جام جهانی فوتبال باشیم. فوتبال و هر ورزشی در دنیا مردم را به هم می رساند. ما باید روی نکات مثبت تمرکز نماییم تا اطمینان حاصل نماییم که نکته منفی درباره میزبانی جام جهانی وجود ندارد.

در کنار امثال ژاوی، ساموئل اتوئو، کافو و سایر ستاره های محلی و منطقه ای، کیهیل سفیر برنامه کمیته عالی تحویل و میراث (SC) است که به دنبال استفاده از فرصت های عرضه شده توسط "قطر ۲۰۲۲" برای تبلیغ و نشان دادن ظرفیت های این کشور به جهانیان انجام وظیفه می کند.

منبع:

1399/03/31
16:51:58
5.0 / 5
2821
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت