مدیر كل ورزش و جوانان استان كردستان:

شخصیت بوكس كردستان را به بازی نگیرید

شخصیت بوكس كردستان را به بازی نگیرید

مركز اسپرت: كردستان مدیركل ورزش و جوانان استان كردستان اظهار داشت: بوكس همچون رشته های با قدمت این دیار است كه در طول دوران عناوین مختلفی كسب كرده است، پس با حاشیه سازی به شخصیت این رشته ضربه نزنیم.


حامد جولایی امروز شنبه( ۲۴ خردادماه) در مجمع انتخابات هیات بوکس استان کردستان اظهار نمود: متاسفانه در این چند ماه که بوکس کردستان در بلاتکلیفی بود حواشی زیادی بین خانواده این رشته پیش آمد که سبب تنزل این رشته شده است.
وی خطاب به اعضای مجمع عنوان کرد: بوکس کردستان چیزی ندارد که بر سر آن دعوا دارند و با این کار این رشته را تخریب می کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه در راه رشد این رشته باید همه تلاش کنند، اظهار داشت: در جنگ و حاشیه سازی در هر رشته ورزشی تنها ورزشکاران هستند که صدمه می بینند و اینکار شایسته نیست.
جولایی ضمن تاکید بر اینکه شخصیت بوکس کردستان نباید به بازی گرفته شود، تصریح کرد: بوکس کردستان همچون رشته های با سابقه است که در طول دوران عناوین مختلفی کسب کرده است و پس با حاشیه سازی به شخصیت این رشته ضربه نزنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه بوکس در کردستان دارای پتانسیل های خوبی است، اضافه کرد: جایگاه بوکس استان کردستان در چند سال گذشته توانسته است رشد قابل توجهی داشته باشد و بر همین مبنا باید با تلاش همگانی این رشته را باردیگر توسعه بدهیم.
جولایی در انتها با اشاره به اینکه اعضای مجمع بله درستی و با درک به توسعه این رشته کاندید خویش را انتخاب کنند، خاطرنشان کرد: رئیس هیات باید بتواند همدلی را بین این خانواده بازگرداند و از ظرفیت پیشکسوتان بوکس کردستان در جهت ارتقا استفاده نماید.
همچنین در ادامه این جلسه مجمع انتخابات هیات بوکس استان کردستان با 18 نفر عضو و با حضور رئیس فدراسیون بوکس و ۴ نامزد به نامهای سیروان ظاهری، سید مهدی ابراهیمی، شهرام بیننده و کامران خرم برگزار گردید و طی آن نامزدها طبق قانون به مدت 10 دقیقه به ایراد برنامه های خود پرداختند.
در آخر سخنان نامزدهای مجمع، توسط رئیس جلسه انتخابات آغاز و خانواده بوکس کردستان به کاندیدهای منتخب خود رای دادند.
پس شمارش ارا و یک اتفاق جالب در مجامع ورزشی دو کاندید باهمدیگر و ۹ رای برابر شدند و طبق قانون رای گیری از سر گرفته شد.
در دور دوم رای گیری هم طبق قانون باردیگر انجام شد و اعضای مجمع رای های خور را به صندوق انداختند ولی باردیگر همان رای ها تکرار شد تا اتفاقی بی سابقه در تاریخ مجامع انتخابات هیات های ورزشی رقم بخورد و رای گیری به دور سوم کشیده شود.
در دور سوم سید مهدی ابراهیمی با کسب ۹ رای بعنوان رئیس هیات انتخاب گردید.
گفتنی است: در این مجمع دو نفر از نامزدهای تصدی ریاست هیات بوکس استان کردستان آقایان آقایان کامران خرم و شهرام بیننده حضور نداشتند که به منزله انصراف قلمداد شد.1399/03/24
14:37:32
5.0 / 5
2703
تگهای خبر: بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت