استفاده از ۸۰ درصد تاسیسات المپیك توكیو امكان پذیر شد

استفاده از ۸۰ درصد تاسیسات المپیك توكیو امكان پذیر شد

مركز اسپرت: المپیك توكیو می تواند از 80 درصد تاسیسات برای برگزاری بازی ها در تابستان 2021 استفاده نماید.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از آس، مسئولان المپیک توکیو امروز (جمعه) اعلام نمودند برای تابستان ۲۰۲۱ می توانند از ۸۰ درصد تاسیسات ورزشی که برای مسابقات تدارک دیده بودند، استفاده کنند. این در حالیست که برای ۲۰ درصد باقی مانده در حال رایزنی هستند. توشیرو موتو بعد از نشست کمیته اجرایی بازی ها از این مساله آگاهی داد.

امکان استفاده از ۴۲ محل برگزاری بازی ها یکی از اهداف مسئولان برگزاری المپیک توکیو بعد از تعویق یک ساله این بازی ها به خاطر بحران کرونا است.

در میان ورزشگاه هایی که بطور قطع می توان در سال ۲۰۲۱ از آن بهره برد نام استادیوم جدید المپیک و سوپر آره نا سایتاما دیده می شود اما هنوز وضعیت سالن ماکوهاری مسه معلوم نیست. قرار بود در این مکان رقابت های تکواندو، شمشیربازی و کشتی اجرا شود. این سالن برای سال ۲۰۲۱ رزرو شده است.

همچنین معین نیست توکیو بتواند باردیگر از فضای تدارک دیده برای ۲۵ هزار ورزشکار استفاده نماید. مسئولان برگزاری در حال هماهنگی با مالک تاسیسات هستند.

یکی دیگر از مشکلات اسپانسر ها هستند. بعضی از آنها ممکنست دیگر حمایتی از بازی ها نکنند. متو در این رابطه اظهار نمود: بسیاری از اسپانسر ها نتوانستند اطلاعات کافی درباره شرایط را دریافت نمایند. آنها باید حمایت کامل خودرا از بازی های ۲۰۲۱ کنند.

منبع:

1399/03/23
20:26:08
5.0 / 5
2961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت