وزنه برداری قهرمانی جهان- تایلند

ناكامی علی داودی برای شكستن ركورد جوانان جهان، تالاخادزه بازهم شگفتی ساز شد

ناكامی علی داودی برای شكستن ركورد جوانان جهان، تالاخادزه بازهم شگفتی ساز شد

به گزارش مركز اسپرت علی داودی در حركت یك ضرب دسته فوق سنگین وزنه برداری قهرمانی جهان هفتم شد و محسن دادرس دیگر نماینده ایران در رده دهم قرار گرفت.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، در آخرین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان ۲۰۱۹، رقابت دسته ۱۰۹+ كیلوگرم برگزار گردید كه در انتها حركت یك ضرب ایران صاحب مدال نشد. ایران در این وزن دو نماینده دارد كه علی داودی با ركورد ۱۹۰كیلوگرم هفتم شد. او دو مرتبه برای شكستن ركورد جوانان جهان تلا شكرد اما ناموفق بود.
محسن دادرس دیگر نماینده ایران با ركورد ۱۸۶ كیلوگرم دهم شد.
لاشا تالاخادزه وزنه بردار مطرح گرجستان با ۲۲۰ كیلوگرم علاوه بر كسب مدال طلا توانست ركورد جهان را كه در اختیار خودش بود، ۲ كیلوگرم افزایش داد.
گورمیناسیان از ارمنستان با ۲۱۲ كیلوگرم مدال نقره را به دست آورد. ویدانی از الجزایر با ۲۰۰ كیلوگرم به مدال برنز یك ضرب رسید.
*حركت یك ضرب:
علی داودی در نخستین حركت ۱۹۰ كیلوگرم را به راحتی بالای سر برد.
داودی كه رده سنی اش جوانان هست در دومین حركت یك ضرب، پشت وزنه ۱۹۸ كیلوگرم قرار گرفت و در نظر داشت ركورد جوانان جهان را كه در اختیار خودش بود، یك كیلوگرم ارتقا دهد اما ناموفق بود و وزنه را انداخت.
ملی پوش جوان ایران در آخرین حركت یك ضرب برای زدن وزنه ۱۹۹ كیلوگرم روی تخته آمد كه باز هم ناموفق بود و نتوانست این وزنه را بالای سر ببرد. ازاین رو این وزنه بردار با ۱۹۰ كیلوگرم پایان یافت و هفتم شد.
محسن دادرس در نخستین حركت یك ضرب ۱۸۱ كیلوگرم را به راحتی بالای سر برد.
دادرس در دومین حركت پشت وزنه ۱۸۶ كیلوگرم قرار گرفت كه این وزنه را با موفقیت مهار كرد.
ملی پوش ایران ر آخرین حركت ۱۹۰ كیلوگرم را انداخت و با همان ۱۸۶ كیلوگرم به كار خود در یك ضرب تمام كرد و در رده دهم قرار گرفت.
تالاخادزه وزنه بردار مطرح گرجستان در حركت یك ضرب پشت وزنه ۲۲۰ كیلوگرم قرار گرفت و با مهار این وزنه ۲ كیلوگرم ركورد دوضرب جهان را ارتقا داد.1398/07/05
13:52:48
5.0 / 5
4844
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت