فدراسیون شطرنج همچنان بدون كاندیدای ریاست

فدراسیون شطرنج همچنان بدون كاندیدای ریاست

به گزارش مركز اسپرت مهلت تعیین شده برای ثبت نام از كاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج در حالی وارد نیمه دوم شده كه هنوز هیچ اقدام قطعی از جانب متقاضیان و برای نام نویسی رسمی انجام نشده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، با بیان وزارت ورزش، نام نویسی از متقاضیان ریاست در فدراسیون شطرنج از ۷ خردادماه شروع شد تا طبق روال قانونی برای مدت ۱۰ روز کاری ادامه داشته باشد.
حالا نیمی از این مهلت گذشته و از امروز شنبه هم ثبت نام کاندیدها وارد روز ششم و نیمه دوم شده در صورتی که هنوز هیچ ثبت نام قطعی انجام نشده است.
به گفته محسن سمیع زادگان دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون شطرنج، طی ۵ روز نخست از مهلت تعیین شده افراد زیادی برای دریافت فرم ثبت نام به فدراسیون رجوع کردند اما هیچیک فعلاً نام نویسی قطعی نداشته اند.
وی در گفتگو با خبرنگار مهر ابراز امیدواری کرد که طبق روال همیشه که در مورد فرایند انتخاباتی دیگر فدراسیون ها هم وجود داشته، در ایام پایانی از مهلت تعیین شده، متقاضیان ریاست شطرنج نام نویسی خویش را نهایی کنند.
ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج تا ۲۱ خردادماه ادامه دارد. پیش از این مهرداد پهلوان زاده ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت. دوره قانونی و چهارساله وی ۲۴ اسفندماه سال قبل به پایان رسید. در همین راستا فرهاد نیکوخصال بعنوان سرپرست انتخاب شد.

1399/03/19
11:11:27
5.0 / 5
2690
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت