سرآسیایی:

تابع تصمیمات باشگاه هستیم

تابع تصمیمات باشگاه هستیم

به گزارش مركز اسپرت سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت با رعایت تمامی پروتكل های بهداشتی تمرینات تیمش را ادامه می دهد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی در مورد برگزاری تمرینات این تیم در مشهد اظهار نمود: خداروشکر تمرینات خوبی داشتیم. بازیکنان هم در این چند روز تعطیلی برنامه هایی را که داشتند، انجام داده بودند. فعلا بیشتر روی بدنسازی بازیکنان کار می نماییم و روی مسایل فنی هم تمرکز داریم.

وی افزود: به امید خدا از هفته بعد برای مرور کارهای تاکتیکی و برنامه های تیمی آماده می شویم. اتفاق خوبی که پیش از ورود بازیکنان به تمرین افتاد، اعطای چک های بخش دیگری از قراردادهای شان بود که حدودا همه اعضای باشگاه بین ۷۵ تا ۸۰ درصد قراردادهایشان را گرفتند.

سرمربی تیم شهرخودرو اضافه کرد: با درایت آقای حمیداوی تلاش شد در این ایام طبق وعده ای که داده شده بود به بازیکنان چک های باقی مانده قراردادها را عرضه نماییم تا بازیکنان با روحیه بهتری در تمرینات حاضر شوند. این اتفاق بزرگی بود که نشان داده است باشگاه به دنبال احقاق حق بازیکنان است و مبحث تعطیلی لیگ فقط برای سلامتی بازیکنان مطرح گردیده است و به نظر من صدور چک های بازیکنان مسایل زیادی را روشن کرد.

سرآسیایی اظهار نمود: برای بحث حضور در لیگ ما تابع تصمیمات باشگاه هستیم. این اتفاقی که افتاد و چک های بازیکنان صادر شد، عملا نشان داد برای باشگاه ما برخلاف صحبت هایی که مطرح می شود، مسائل مادی در اولویت نیست و هدف اصلی ما حفظ سلامت اهالی فوتبال است. هم اکنون هم تمرینات تیم با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی ادامه دارد، اما به هر شکل نگرانی از بابت شیوع کرونا وجود دارد.

سرمربی تیم شهرخودرو اظهار داشت: من و اعضای کادر فنی وظیفه داریم بازیکنان را در شرایط ایده آل چه به لحاظ جسمانی و چه به لحاظ فنی نگه داریم و درحال حاضر هم همین رویه را پیگیری می نماییم ولی بازهم تاکید می کنم برای ادامه لیگ تابع دستورات مدیریت باشگاه هستیم.
1399/03/17
23:36:26
5.0 / 5
2592
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت