هم گروهی امیدهای فوتبال با چین، كره جنوبی و ازبكستان، مدیرروستا: سختی كار دوچندان شد

هم گروهی امیدهای فوتبال با چین، كره جنوبی و ازبكستان، مدیرروستا: سختی كار دوچندان شد

مركز اسپرت: پیشكسوت تیم ملی فوتبال ایران می گوید باید در كنار سرمربی تیم ملی امید ایران چند مربی باتجربه باشند تا ملی پوشان امید بتوانند عملكرد موفق تری در مسابقات انتخابی المپیك داشته باشند.علی اصغر مدیرروستا، پیشكستوت تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گو با ایسنا، درباره قرعه كشی مرحله انتخابی المپیك در آسیا و هم گروه شدن تیم ملی امید ایران با تیم های امید چین، ازبكستان و كره جنوبی اظهار داشت: دعا می كنم كه تیم ملی امید ایران بتواند از این مرحله موفق بیرون بیاید. همه می دانستند كه كار ایران در انتخابی المپیك دشوار است و با این گروه، سختی كار دوچندان شد. خیلی باید تلاش زیادی در این راه كرد تا تیم ملی امید بتواند عملكرد موفقی داشته باشد.

او افزود: تلاش تیم ملی امید باید چند برابر بشود. هم اكنون ما با ازبكستان هم گروه شدیم كه در بازی های تداركاتی دو بار شكست خوردیم و نباید به خاطر این شكست ها از ازبك ها ترسید. به نظر من باید در این رابطه كادر فنی برنامه منظم و خوبی داشته باشد كه بازیكنان هم به لحاظ روحی و روانی و هم به لحاظ جسمی در بهترین شرایط خود باشند.

مدیرروستا اضافه كرد: همه با امید زنده هستیم. اگر بخواهیم ملاك را بازی های تداركاتی در نظر بگیریم، نباید اصلا شركت نماییم. ما نباید خودمان را از پیش باخته بدانیم. فشارها بسیار زیاد است و به نظر من باید چند مربی با تجربه كنار فرهاد مجیدی باشند و خود مجیدی آنها را انتخاب نماید. باید بار روانی تیم برداشته شود و اتفاقات فوتبالی می تواند با تلاش زیاد دستخوش تغییر شود. در دنیای فوتبال، ما كار نشدنی نداریم. امیدوارم كه تیم ملی امید ایران بتواند در نهایت به المپیك صعود كند.
1398/07/04
13:33:30
5.0 / 5
4843
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت