دستورالعمل های بهداشتی فوتبال در فوتسال هم لازم الاجراست

دستورالعمل های بهداشتی فوتبال در فوتسال هم لازم الاجراست

به گزارش مركز اسپرت علیرغم این كه شرایط برگزاری یك بازی فوتسال با فوتبال متفاوت می باشد اما درستورالعمل های بهداشتی این دو رشته در زمان وجود كرونا تفاوتی با هم ندارد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، با مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تیم های لیگ برتر و دسته اول فوتبال مجوز شروع تمرینات را دریافت کرده اند که این مجوز برای تیم های فوتسال هم قابل اجراست و دو تیم فینالیست لیگ برتر فوتسال و چند تیم لیگ دسته اول که بازی های آنها باقی مانده با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خویش را آغاز کرده یا در شرف آغاز کردن هستند.
در این میان چند تیم بدون تست کرونا استارت زدند که با واکنش سازمان لیگ فوتسال همراه شد؛ هم چنین وجود دو بازیکن مبتلا به کرونا در تیم مس سونگون این شائبه را به وجود آورد که شاید تمرینات یا بازی های این تیم تعطیل شود اما سازمان لیگ فوتسال تاکید کرده که آئین نامه متفاوتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی در فوتسال وجود ندارد و همان مواردی که در فوتبال لازم الاجراست و برای هیات های فوتبال استان ها ارسال شده است برای فوتسال هم در نظر گرفته خواهد شد؛ مثلا بازی های یک تیم در صورت داشتن ۵ بازیکن کرونایی لغو می شود.
سازمان لیگ فوتسال از تیم ها خواسته که تمامی موارد این آئین نامه را رعایت کرده و مسائل بهداشتی را برای مقابله با کرونا در نظر بگیرند. هم چنین از آن جایی که هنوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش در مورد شروع تمرینات و بازی های تیم های دسته دومی تصمیمی نگرفته است بنابراین هم لیگ دسته دوم فوتسال که در شرف آغاز شدن بود متوقف مانده است.1399/03/12
12:47:15
5.0 / 5
2680
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت