علی دادگر:

توسعه زیرساخت های رشته تیراندازی نقش موثری در قهرمان پروری دارد

توسعه زیرساخت های رشته تیراندازی نقش موثری در قهرمان پروری دارد

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: تیراندازی ورزشی شمرده می شود كه با توسعه زیر ساخت های مناسب می توان برای استعدادیابی و قهرمان پروری قدم های بزرگی برداشت.



به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، علی دادگر در جلسه ویدیو کنفرانس با استان های گلستان و همدان اظهار نمود: استانها را با آمار بیمه شدگان می سنجند پس با بهره گیری از ظرفیت های موجود برای این مهم بیشتر باید کوشش کرد.

وی افزود: استان گلستان در المپیاد نخبگان خوش درخشید و با معرفی نفرات نخبه نشان داد که هیات استان در توسعه این ورزش خوب عمل کرده و موفق بوده است. تیراندازی با کسب بیشترین سهمیه المپیک موجب شد نسبت به گذشته بیشتر دیده شود.

دادگر با اشاره به حضور ورزشکاران در لیگ کشوری اظهار داشت: لیگ پشتوانه خوبی برای تیم ملی است و در صورتیکه تیم گلستان در این رویداد شرکت نماید از پرداخت ورودی معاف خواهد شد.

وی درباب عملکرد هیات تیراندازی استان همدان گفت: این استان با داشتن استعدادهای خوبی همچون مه لقا جام بزرگ تنها مدال آور آسیایی کشور، مینا قربانی ورزشکار با استعداد رشته تپانچه و خانم سکینه خدابنده لو از مربیان باارزش تیم ملی، نشان از تلاش این هیات در توسعه ورزش تیراندازی دارد.

رئیس فدراسیون تیراندازی بیان داشت: خوشبختانه همگرایی خوبی بین اهالی تیراندازی کشور برقرار است و این همگرایی به ما کمک می نماید در پیشبرد اهدافمان موفق تر عمل نماییم. همدان تحول خوبی در زمینه استعدادیابی داشته که با فراهم کردن این روند می تواند موفقیت های بیشتری کسب کند. در جلسه ای که با وزارت دفاع داشتیم تعدادی سلاح به استان های گلستان و همدان اهدا خواهد شد.

این جلسه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس، رضا ملک محمدی دبیر برگزار و از استان گلستان، قاسمعلی برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان، قربانعلی روشنی رئیس هیات و حمیدرضا طباطبایی نایب رئیس و از استان همدان محسن جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان، سید ناصر محمودی رئیس هیات، علیرضا خرم رودی نایب رئیس، فاطمه چهاردلی نایب رئیس بانوان، حسین کرمی دبیر، مه لقا جام بزرگ ملی پوش کشورمان و سکینه خدابنده لو از مربیان تیم ملی حضور داشتند.


منبع:

1399/03/10
12:17:56
5.0 / 5
2935
تگهای خبر: المپیك , بیمه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت