انتقاد بیل از رفتار هواداران رئال

انتقاد بیل از رفتار هواداران رئال

به گزارش مركز اسپرت مهاجم ولزی رئال مادرید به انتقاد از هواداران این تیم در برخورد با او پرداخت.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از مارکا، گرت بیل روزهای خوبی را در رئال مادرید تجربه نمی کند و در دو فصل اخیر هر گاه به میدان رفته معمولا با صدای سوت هواداران روبرو شده است.

بیل به انتقاد از این رفتار هواداران رئال پرداخت. او اظهار داشت: پیش از هر دیدار فشار زیادی را تحمل می نماییم. در رئال اگر خوب بازی نکنید مورد انتقاد قرار می گیرید. تصور کنید که ۸۰ هزار هوادار ضد شما شعار دهند و سوت بکشند. من بارها چنین شرایطی را تحمل کرده ام. چنین برخوردهایی خوب نیست و روی اعتماد به نفس بازیکن تأثیر می گذارد.

ستاره ولزی رئال افزود: چنین رفتارهایی از جانب هواداران رئال برای من قابل هضم نیست. بازیکن انتظار دارد که وقتی بد بازی می کند هواداران از او حمایت کنند تا روحیه بهتری بگیرد چون که برای خوشحال کردن هواداران نهایت تلاشش را به کار می گیرد و نباید آنها روحیه او را بدتر کنند.

او در انتها اظهار داشت: هواداران رئال چنین رفتارهایی را انجام می دهند تا شما احساس بدی داشته باشید و در نتیجه اعتماد به نفس خویش را از دست بدهید و در چنین حالتی شما بدتر بازی خواهید کرد و آنها هم بیشتر از شما متنفر می شوند. در فوتبال پس از آنکه در چند بازی بد بودید و گل نزدید همه می گویند که در شرایط بدی هستید. طبیعی است که هواداران گل زدن را دوست داشته باشند.
1399/03/08
13:23:37
5.0 / 5
2774
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت