رئیس سازمان لیگ دوچرخه سواری:

شرایط فدراسیون به افكارم نمی خورد

شرایط فدراسیون به افكارم نمی خورد

به گزارش مركز اسپرت رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری مشكلات ساختاری و مدیریتی و مسائل اقتصادی و مشكلات فنی را از علل استعفا و كناره گیری خود از این مجموعه عنوان نمود.محمود وفایی رئیس اسبق کمیته مسابقات و سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح استعفا و قطع همکاری خود با این مجموعه اظهار داشت: فدراسیون دوچرخه سواری در انتهای سال قبل تعدیل نیرو کرده بود و من هم دیدم ادامه کار در شرایط جدید با افکار من نمی خواند و فایده ای ندارد بنابراین از مسئولیت خود کناره گیری کردم.
وی بیان نمود: من در سه چهار سال قبل چندین بار با آقای قمری صحبت کردم و برخی مشکلات را در مورد بخش مسابقات فدراسیون بیان کردم ولی متأسفانه ترتیب اثر داده نشد و در انتهای سال هم به ما و برخی نیروها گفتند به خاطر اینکه برنامه ای نداریم به علت اوضاع کرونا وضعیت روشن نیست و بروید و ما بعداً تماس می گیریم که کار درستی نبود. در مجموع در این مدت اتفاقاتی که افتاده بود خوب نبود. در بخش فنی و ساختاری فدراسیون شرایط را بگونه ای دیدم که کار پیش نمی رود. نتیجه این شد که ادامه کار را به خود فدراسیون واگذار کردم که تصمیم گیری کند که در سال جدید چه کاری می کنند.
رئیس اسبق سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری اضافه کرد: من ۱۵ سال در این فدراسیون بودم یعنی از دوره مهندس سید حسین هاشمی مسئول برگزاری مسابقات بودم، در دوره واعظ آشتیانی مسئول کمیته امور استان ها و برگزاری مسابقات بودم در دوره آقای انصاری هم مسئولیت برگزاری مسابقات را برعهده داشتم و سخنگوی فدراسیون بودم. همینطور در دوره آقای قمری رئیس سازمان لیگ بودم و هشت سال این سمت را برعهده داشتم.
وی در مورد شرایط کاری خود افزود: من حقوق بیمه بیکاری نمی گیرم و در جای دیگری مشغول هستم منتها با فدراسیون دیگر همکاری ندارم.
وفایی در مورد اینکه آیا به علت مشکلات مدیریتی مجبور به کناره گیری از سمت خود شده اید، اضافه کرد: بله عمدتاً از سوی فدراسیون بود چون نمی شد کار کرد و تصمیمات اشتباهی می گرفتند و من که عضو کمیته فنی و کارشناس خبره فدراسیون با ابلاغ دکتر سلطانی فر بودم تلاش کردم علیرغم کناره گیری نیروهای مستعد از فدراسیون وضعیت را سامان دهی کنم ولی کار خیلی سختی بود من سال قبل هم به تنهایی سازمان لیگ را هدایت می کردم چون دبیر سازمان لیگ را هم به علت مشکلات اقتصادی در کنار خودمان نداشتیم و تعدیل نیرو شده بود و کار سخت پیش می رفت.
وی در ادامه به برخی دیگر از مشکلات ساختاری فدراسیون دوچرخه سواری اشاره نمود و اظهار داشت: امکانات و تجهیزات هم در حد بسیار ضعیفی است و کاری هم برای اصلاح این وضع صورت نگرفته بود و به کارهای فرعی پرداخته بودند و اصل کار که مسابقات و سازمان دهی تجهیزات بود مهیا نبود و دیدم به تنهایی نمی گردد کارها را پیش برد. سال قبل با دوستی و رفاقت هیأت های استانی کار انجام می شد و مسابقات برگزار گردید که حقیقتاً سال جاری دیگر نمی شد به آنها رو انداخت و بار فدراسیون را به دوش آنها بیاندازیم. فدراسیون هم متأسفانه کار چندانی را انجام نداد و هر چقدر گفتیم برای حل مشکلات ترتیب اثری ندادند و در نهایت ما هم تصمیم گرفتیم کنار رفته و کار را به مدیریت فدراسیون واگذار نماییم.

1399/03/02
22:29:37
5.0 / 5
2836
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت