فعلا معاون وزیر هستم؛

واكنش داورزنی به استعفایش: پس از مجمع تكلیفم مشخص می شود

واكنش داورزنی به استعفایش: پس از مجمع تكلیفم مشخص می شود

به گزارش مركز اسپرت معاون وزیر ورزش اظهار داشت: ثبت نام من به مدلول استعفایم نیست و بعد از ارزیابی صلاحیت ها و حضور در انتخابات و برگزاری مجمع  تكلیفم مشخص می شود.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت: حفظ آرامش و ثبات در ورزش از اهم موضوعاتی است كه می بایست همگی آنرا دنبال نماییم و ما هم در تلاشیم بهترین شرایط را برای رشته های ورزشی با پرهیز از حواشی و ایجاد آرامش مهیا نماییم.
معاون وزیر در بخش دیگری از سخنانش درباب شایعه استعفایش اظهار داشت: این مساله از زمانی عنوان شد كه تاریخ ثبت نام كاندیداهای فدراسیون والیبال مطرح و ما هم با تاكید بر رعایت قانون زمان را برای ثبت نام كاندیداها اعلام نموده و اینجانب نیز وارد عرصه شدم.
او افزود: ثبت نام من هم به مدلول استعفایم نیست و ان شالله بعد از ارزیابی صلاحیتها و حضور اینجانب در انتخابات و برگزاری مجمع مشخص می شود كه می توانم بعنوان معاون وزیر در وزارت انجام وظیفه كنم یا در فدراسیون.
محمدرضا داورزنی افزود: چنانچه در انتخابات فدراسیون بتوانم موفق شوم در این صورت دو شغله خواهم شد و در این صورت است كه مطابق قانون در وزارت نمیتوانم انجام وظیفه كنم.
او اظهار داشت: در این شرایط، مطابق قانون وزیر ورزش و جوانان تصمیم خواهد گرفت و اینجانب تا آن زمان با قوت و قدرت به كار خود ادامه خواهم داد.
وی با مهم خواندن شرایط فعلی ورزش برای آماده سازی تیم ها برای كسب سهمیه المپیك ۲۰۲۰ هماهنگی و همكاری كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش و جوانان را در سطحی بسیار عالی توصیف و بیان كرد كه بر طبق مصوبات به دنبال این هستیم دراستانه المپیك بهترین شرایط را برای تیم های ملی كه توانسته اند كسب سهمیه كنند فراهم نموده وامكانات لازم را برای ان تدارك ببینیم.


منبع:

1398/07/03
14:13:00
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: المپیك , تیم , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت