خسرو قمری:

دیگر در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری شركت نمی كنم

دیگر در انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری شركت نمی كنم

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به هجمه بوجود آمده ضد این فدراسیون اظهار داشت: قصد و برنامه ای برای حضور در دور سوم انتخابات دوچرخه سواری ندارم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، خسرو قمری درباره درخواست آذربایجان شرقی برای لغو تور دوچرخه سواری آذربایجان اظهار داشت: روز گذشته نامه ای از اداره کل ورزش آذربایجان شرقی به دستم رسید که به خاطر کرونا نمی توانند تیم ها را دعوت و هتل ها را رزرو کنند. سی و چهارمین دوره این تور در پیش بود. چون این تور در سطح فدراسیون جهانی است، مکاتبه ای انجام می شود و این درخواست آذربایجان شرقی را اعلام می نماییم.
وی تصریح کرد: تورهای رده بالاتری در قاره آسیا داشتیم که لغو شد. حتی مسابقات قهرمانی آسیا که در مهرماه میزبان بودیم را لغو کردند. به خاطر کرونا و تصمیم گیری در سطح فدراسیون آسیا و جهان، بخشی از تورها و رویدادها لغو شده است. ما هم بررسی خواهیم داشت و درباره تور آذربایجان اطلاع رسانی می نماییم.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری که با رادیو تهران گفتگو می کرد، درباره استعفاهای زیاد در این فدراسیون و مصاحبه نایب رییس و دبیر سابق این فدراسیون تصریح کرد: خانم محمودی نایب رییس بانوان به خاطر جابجایی ساختمان فدراسیون از خیابان ورزنده به استادیوم آزادی امکان ادامه کار نداشت. دبیر سابق فدراسیون هم سه سال پیش استعفا کرده بود. ایشان اعلام می کرد می خواهم مهاجرت کنم و حتی در متن استعفایش این مورد را نوشته است. او حتی بلیت هواپیما را نشان داد و ما را متقاعد کرد که برود. این صحبت ها موضوعی نیست پس از سه سال آن بپردازیم.
قمری در واکنش به اظهارات محمودی که گفته بود در فدراسیون دوچرخه سواری اختیاری نداشته است، اظهار نمود: بهترین نتیجه تاریخ دوچرخه سواری از ۷۰ سال پیش در یکی دو سالی که خانم محمودی در فدراسیون بود به دست آمد همچون مدال سومی مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان. اگر این موفقیت ها در گذشته بود نمی توانست دلیلی برای حرفهایمان باشد. وقتی این نتایج را به دست آورده ایم چطور می توانیم بگوییم موضع داشته ایم. خانم محمودی هر خواسته ای داشت تا حد امکان در اختیارش گذاشتیم. کاری که او می خواست انجام بدهد جزو وظایف فدراسیون بوده است.
وی با اشاره به اینکه عطاءاللهی هم سه سال قبل از دبیری فدراسیون دوچرخه سواری استعفا کرده بود، اظهار داشت: اگر این آدم دلسوز بود همان موقع حرفش را می زد و حداقل در جلسات نسبت به تصمیمات اعتراضی داشت و موضوعی را مطرح می کرد. آذرماه آخر دوره چهار ساله ریاست فدراسیون دوچرخه سواری است. از همینجا اعلام می کنم که دیگر قصد و برنامه ای برای حضور در دور سوم انتخابات فدراسیون ندارم. به هر کسی که پشت صحنه این اتفاقات را می چرخاند بگویید تخریب کردن درست نیست و ذهنتان را روی مسائل دیگر بگذارید.
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری خاطرنشان کرد: عطاءاللهی ۸ ماه دبیر فدراسیون و عمدتاً درگیر مسائل شخصی و خانوادگی بود. شاید هم آن موقع به خاطر فشار کاری به ما دروغ گفت. او دو بار استعفا کرد و درخواست کتبی اش را هم منتشر کردیم ولی بعضی رسانه ها موشکافی نمی کنند.
قمری در انتها در پاسخ به این سوال که آیا بطور حتم در انتخابات بعدی فدراسیون دوچرخه سواری شرکت نمی کند؟ اظهار داشت: ما هرچه در هشت سال داشتیم گذاشتیم. آقایان پشت صحنه برای ما مکاتبات عجیب و غریبی درست کردند و این چند سال هم زحمت کشیدند که باید به آنها خسته نباشید بگوییم! به هر حال هرچه وزارت ورزش و جوانان دستور بدهد انجام می هم. اگر بخواهند می مانم و اگر دستور بدهند بعنوان کارشناس به وزارت بر می گردم.

1399/02/28
14:37:17
5.0 / 5
2997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت