كهتری:

اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می كنم

اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می كنم

به گزارش مركز اسپرت سرمربی تیم ملی پاراتیروكمان اظهار داشت: اگر حضور مربی خارجی به صلاح زهرا نعمتی باشد و سبب ارتقای عملكرد وی در پارالمپیك توكیو شود، استقبال خواهیم كرد.مجید کهتری در گفت و گو با ایسنا، درباره لزوم جذب مربی خارجی برای زهرا نعمتی بر مبنای مصوبه کمیته ملی پارالمپیک و در صورت صلاحدید فدراسیون تیروکمان، اظهار نمود: آن چه که سبب شده تا زهرا نعمتی در رویدادهای آسیایی، جهانی و پارالمپیک به نتایج قابل توجهی برسد نتیجه تلاش و پشتکار این ورزشکار بوده نه حاصل زحمات مربی خارجی، به هر صورت اگر کمیته ملی پارالمپیک این فرصت را برای او فراهم نموده که در صورت صلاحدید فدراسیون از تجربیات یک مربی خارجی هم بهره مند شود، بستگی به تصمیم نعمتی دارد. اگر او در این حوزه احساس نیاز کند من هم بعنوان سرمربی تیم ملی از نعمتی حمایت خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که در صورت برگزاری اردوها آیا زهرا نعمتی با کمانداران پارالمپیکی تمرین خواهد نمود یا خیر، خاطرنشان کرد: پیش از شیوع کرونا تصمیم فدراسیون تیروکمان و کمیته ملی پارالمپیک بر این اساس بود که تمرینات خویش را با کمانداران پارالمپیکی انجام دهد و اگر فدراسیون تیروکمان اعزامی پیشبینی کرده باشد با افراد سالم به مسابقات اعزام شود، حال باید دید پس از مشخص شدن زمان برگزاری اردوها وضعیت او برای حضور در اردوها چگونه خواهد بود.

کهتری اضافه کرد: با عنایت به این که ستاد مقابله با کرونا مجوز برگزاری اردوها در رشته های انفرادی را صادر کرده است امیدوارم پس از ماه مبارک رمضان اردوهای پارالمپیکی دایر شود.

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان تصریح کرد: اگر اردوها پس از ماه مبارک رمضان برپا شود فرصت کافی برای آماده سازی ورزشکاران تا پارالمپیک توکیو خواهیم داشت و در شرایط بهتری می توانیم زمان از دست رفته را جبران نماییم.

وی در انتها پیرامون این پرسش که با شروع باردیگر اردوها چه برنامه ای برای آماده سازی تیم پیشبینی شده است اظهار داشت: با عنایت به وقفه چهار ماه در برگزاری اردوها، پس از شروع تمرینات در نخستین اردو برنامه ریزی خویش را معطوف هماهنگ سازی تیم، اصلاح تکنیک ها و بررسی مشکلات بازیکنان خواهیم کرد. همینطور با گرفتن تست های تکنیکی و آمادگی جسمانی تلاش خواهیم کرد وضعیت تیم را در رشته های ریکرو و کامپوند مورد بررسی دقیق قرار دهیم و سپس تمرینات حرفه ای خویش را از اردوهای بعدی آغاز خواهیم کرد.

منبع:

1399/02/27
15:30:46
5.0 / 5
2829
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت