رضوانی با مهر مطرح كرد؛

ورود وزارت ورزش به كلیپ جنجالی شناگران

ورود وزارت ورزش به كلیپ جنجالی شناگران

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون شنا در واكنش به انتشار كلیپ انتشار یافته شناگران در فضای مجازی اظهار داشت: بانوان حاضر در كلیپ شناگران مطرح و ملی پوش نیستند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، بعد از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمام مسابقات ورزشی، ورزشکاران در سراسر دنیا در رشته های مختلف ورزشی با انتشار کلیپی دوران قرنطینه را سپری می کنند. کلیپ انتشار یافته از شناگران ایرانی در فضای مجازی سر و صدای زیادی ایجاد کرد اما نکته قابل تامل در کلیپ انتشار یافته این است که بانوان حاضر در کلیپ عضو تیم ملی نیستند.
محسن رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کلیپ انتشار یافته شناگران ایرانی اظهار داشت: روز دوشنبه متوجه انتشار کلیپ چالشی شدیم. کلیپی که شناگران از سراسر دنیا منتظر آغاز تمرینات خود و استفاده از استخر هستند.
وی افزود: گروهی در ایران نیز با هدف تولید کلیپ دوران قرنطینه شنا به چند شناگران ایرانی و برخی ملی پوشان پیغام داده اند.
رئیس فدراسیون شنا افزود: شناگران ایرانی نیز بدون اطلاع فیلم را تهیه و ارسال کردند چونکه احساس کردند یک چالش جهانی است و برای فدراسیون جهانی تهیه می شود. چند خانم شناگر نیز در این کلیپ حضور دارند که بعضی از آنها شناگر حرفه ای نیستند و برخی نیز شناگران موزن هستند که در ایران ساکن نیستند.
وی در آخر اظهار داشت: از وزارت ورزش تشکر می کنم که با سازندگان اصلی این کلیپ برخورد خواهدنمود و منشا اصلی آنرا پیدا خواهدنمود.


منبع:

1399/02/26
14:22:55
5.0 / 5
2953
تگهای خبر: تمرین , تیم , تیم ملی , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت