در نشست هیات اجرایی كمیته المپیك؛

طرح مركز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون اتومبیلرانی عرضه می شود

طرح مركز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون اتومبیلرانی عرضه می شود

به گزارش مركز اسپرت بنا به درخواست مازیار ناظمی، بخشی از نشست پیش روی هیات اجرایی كمیته ملی المپیك به بررسی گزارش عملكرد فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری اختصاص داده شده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، شصت و یکمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک فردا به ریاست سیدرضا صالحی امیری در محل این کمیته برگزار می گردد.
ارائه گزارش کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی در توسط سید عبدی افتخاری یکی از دستورالعمل های نشست فردا است. این کمیسیون مامور به بررسی راهکارهای جذب و به کارگیری مدال آوران المپیک در ورزش شده بود و مقرر است در نشست فردا پیشنهادهای اولیه در این حوزه مطرح شود.
ارائه گزارش عملکرد فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری بخش دیگری از نشست اعضای هیات اجرایی می باشد در صورتی که این فدراسیون در لیست رشته های المپیکی و آسیایی قرار ندارد.
فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری از رشته های عضو مجمع کمیته ملی المپیک بشمار می رود. مازیار ناظمی که از بهمن ماه سال قبل بعنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب گردید طی این مدت متقاضی حضور در هیات اجرایی برای عرضه گزارش عملکرد شده بود. حالا با این درخواست موافقت شده و مقرر است فردا گزارش مورد نظر توسط ناظمی عرضه شود.
پس از جلسه ناظمی سرپرست فدراسیون با صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در مورد طرح مرکز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مقرر شد که ناظمی در جلسه هیات اجرایی کمیته ملی الپیک این طرح را عرضه کند.
ناظمی با حضور در این نشست طرح مرکز توسعه، تحقیق و آموزش این فدراسیون را عرضه می کند و همینطور فعالیت ها و اقدامات انجام شده این فدراسیون را در ماه های اخیر گزارش می دهد.
مرکز توسعه، تحقیق و آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از اواخر سال قبل با هدف یکسان سازی و ایجاد ساختار آموزشی استاندارد رشته موتوسورای و اتومبیلرانی شروع به کار کرد که تا کنون با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای چندین دوره آنلاین برگزار کرده است و مقرر است با حمایت های کمیته المپیک و حامیان مالی ساختمان آموزشی این مرکز در مجموعه ورزشی آزادی ساخته و مورد بهره برداری قرار گیرد.
همچنین راه اندازی تالار مشاهیر موتورسواری و اتومبیلرانی ایران از دیگر فعالیت این مرکز بوده که گزارش آن توسط ناظمی به دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک عرضه شده و مورد استقبال صالحی امیری قرار گرفت و با پیگیری های دکتر ناظمی مقرر شد در موزه ورزش ایران جایگاهی به رشته موتورسواری و اتومبیلرانی اختصاص داده شود.

1399/02/21
23:21:55
5.0 / 5
2799
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت