پیشكسوت استقلال:

بازیكنی كه در حسابش ۱۰ میلیارد دارد حق اعتراض به باشگاه را ندارد

بازیكنی كه در حسابش ۱۰ میلیارد دارد حق اعتراض به باشگاه را ندارد

به گزارش مركز اسپرت مسعود معینی اعتقاد دارد بازیكنان باید باشگاه و مدیرعامل را درك كنند و در این شرایط آنها را تحت فشار نگذارند.


مسعود معینی، پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با ایسنا درباره اعتراض بازیکنان به مسائل مالی اظهار داشت: در فوتبال ما در و تخته با هم هماهنگ نیستند. نه باشگاه با بازیکن کنار می آید و نه بازیکنان شرایط تیم را درک می کنند. شیوع کرونا و به وجود آمدن این شرایط تنها مختص ایران نیست و در همه جای دنیا این مشکلات وجود دارد.
وی افزود: نکته این است که نوع برخوردها متفاوت می باشد. در کشورهای اروپایی بازیکنان با باشگاه کنار می آیند اما در ایران بازیکن مدیر را تحت فشار می گذارد و به زور می خواهد از حساب بی پول باشگاه، پولش را بگیرد. من اگر مدیر باشگاهی بودم به تندی جواب بازیکنان را می دادم چونکه ما که می دانیم بازیکنان اسقلال و پرسپولیس حداقل ۱۰ میلیارد در حساب شان پول دارند و به جای تحت فشار گذاشتن باشگاه، باید به فکر کسانی باشند که کرونا سبب تعطیلی کارشان شده است.
این پیشکسوت باشگاه استقلال درباره ادامه پیدا کردن لیگ نوزدهم اظهار داشت: من نمی توانم درباره این مورد حرفی بزنم اما می توان کشورهایی مثل آلمان یا انگلیس را که می خواهند بازی ها را با بدون و یا با نصف ظرفیت ورزشگاه ها برگزار کنند الگو قرار دهند. به نظرم سه وزیر بهداشت، ورزش و علوم باید جلسه ای را تشکیل دهند و هر چه زودتر تعیین تکلیف کنند. جان مردم مهم تر از همه چیز است اما می توان بازی ها را با رعایت کامل نکات بهداشتی برگزار کرد.
معینی درباره درخواست فدراسیون برای گرفتن میزبانی جام ملت های آسیا ۲۰۲۷ اظهار داشت: ۷ سال تا آن زمان فرصت داریم. ما چیزی از ژاپن که ۳ ساله خویش را برای المپیک آماده می کند کم نداریم. شاید از لحاظ تکنولوژی از برخی از کشورها عقب باشیم اما پتانسیل برگزاری چنین مسابقاتی را داریم. برگزاری چنین بازی هایی زمین های استاندارد، هتلینگ، وسایل نقلیه عمومی و کمپ های تمرینی پیشرفته می خواهد و اگر مقرر است اتفاق مثبتی صورت بگیرد، باید کلنگ آغازش همین سال جاری زده شود.
او در انتها اظهار داشت: فدراسیون فوتبال ما احتیاج به تغییر و ایده های جدید و قدرتمند دارد. احتیاج به کسی دارد که بتواند فوتبال ایران را از شرایط بدی که هست نجات دهد و باردیگر ما را در آسیا سربلند کند.
منبع:

1399/02/20
03:31:35
5.0 / 5
2644
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت