ناتوانی تیم لیگ برتری از پرداخت طلب ۵۰ میلیونی

سروری: حتی شده وام می گیرم و طلب كشتی گیران را می دهم

سروری: حتی شده وام می گیرم و طلب كشتی گیران را می دهم

به گزارش مركز اسپرت رئیس هیات كشتی خراسان جنوبی اظهار داشت: متاسفانه با وجود گذشت 8 ماه از لیگ هنوز نتوانسته ایم حامی مالی پیدا نماییم و همه می گویند كرونا جیبمان را خالی كرده است.عباس سروری در تماس با ایسنا، خواهان ارائه توضیح درباره علت پرداخت نشدن مطالبات کشتی گیران تیم هیات کشتی خراسان جنوبی با وجود گذشت ۸ ماه از اختتام لیگ برتر کشتی فرنگی، شد.

وی اظهار نمود: خدا می داند اصلا بنا نداریم مردم آزاری نماییم یا پول کشتی گیران را ندهیم. اگر تا به امروز نتوانسته ایم طلب کشتی گیرانمان را بدهیم به خاطر این بوده که هیچ پولی دست ما نرسیده که آنرا پرداخت نماییم.

رییس هیات کشتی خراسان جنوبی اضافه کرد: کاملا گلایه های امیر حسین حسینی را قبول دارم اما خدا می داند تا این لحظه نتوانستیم پولی برای پرداخت به کشتی گیران تهیه نماییم. اوضاع اقتصادی آشفته است، بسیاری از شرکت ها به خاطر شیوع ویروس کرونا ورشکست شده اند و کارگران زیادی شغل خودرا از دست داده اند. به هر کسی می گوییم بیایید و کمک کنید می گوید کرونا جیب ما را خالی کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود نداشتن پشتوانه مالی مناسب در لیگ برتر کشتی تیم داری کرده اند، اشاره کرد: درباره برآورد هزینه ها اشتباه داشتیم و کاش در لیگ برتر شرکت نمی کردیم. اگر به لیگ برتر نمی آمدیم این اتفاق ها هم نمی افتاد. من تا ۲ سال دیگر در هیات کشتی هستم و مطمئن باشید خودم را مدیون کشتی گیران نمی کنم. همه ما عضو یک خانواده هستیم. کشتی گیران ۸ ماه صبر کرده اند ۲ یا ۳ ماه دیگر هم صبر کنند تا ان شاءالله هر طور شده طلب آنها را پرداخت نماییم. حتی اگر کسی حاضر به حمایت مالی نشود شخصا برای گرفتن وام اقدام می کنم تا از جیب خودم پول کشتی گیران را بدهم!

سروری در پاسخ به این پرسش که چرا از مسئولان سازمان لیگ برای پرداخت طلب کشتی گیران که جمعا به ۵۰ میلیون تومان هم نمی رسد، کمک نمی خواهد، اظهار داشت: باید با رئیس سازمان لیگ صحبت کنم تا ببینم آیا می توانند کمکی داشته باشند. البته آنها خودشان هم مشکلات زیادی دارند. درباره گرفتن پست در سازمان لیگ هم باید بگویم دنبال گرفتن پست نبودم اما دوستان گفتند بیا کمک کن. صحبت هایی هم که داشتیم به پیش از حضور در لیگ و بروز این مشکلات برمی گردد.

وی در آخر با اعلان اینکه کشتی استان خراسان جنوبی طی ۲ سال اخیر پیشرفت زیادی داشته است، اظهار داشت: آیا تا قبل از سال ۹۶ اصلا اسمی از کشتی استان بود؟ ما در این دو سال بیش از ۱۵ یا ۱۶ میزبانی کشتی در سطح استانی و کشوری داشتیم و هم اینک نیز کاندیدای میزبانی از کشتی آزاد جام باشگاه های جهان هستیم. حتی از کشتی گیران قدیمی نیز جهت استخدام در شرکت های استان جذب کردیم تا بتوانیم از ظرفیت حضور آنها برای توسعه کشتی استفاده نمائیم.

منبع:

1399/02/16
14:00:53
5.0 / 5
3135
تگهای خبر: باشگاه , تیم , كشتی , لیگ برتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت