بادامكی:

پتانسیل برگزاری جام ملت ها داریم اما نه با این وضع!

پتانسیل برگزاری جام ملت ها داریم اما نه با این وضع!

به گزارش مركز اسپرت بازیكن پیشین پرسپولیس می گوید با این وضع نمی توان جام های بین المللی در ایران برگزار كرد و احتیاج به مجهز كردن ورزشگاه های شهرستان ها به بهترین امكانات هست.


حسین بادامکی، بازیکن پیشین پرسپولیس و ابومسلم مشهد در گفتگو با ایسنا درباره مدیریت پرسپولیس و مشکلات مالی بازیکنان اظهار داشت: به هر حال پرسپولیس در این چند سال آنقدر خوب نتیجه گرفته است که نمی توان به آن ایراد گرفت. مدیریت باید به قولی که به بازیکنان داده شده، عمل کنند چونکه بازیکنان انتظار دارند و روی این پول ها حساب باز کرده اند.
او افزود: دولت و وزارت ورزش اگر نمی تواند به این ۲ باشگاه برسد، آنها را در عمل خصوصی کند. سال ها است که حرف از خصوصی سازی می زنند اما انگار دلشان نمی خواهد این ۲ باشگاه خصوصی شوند. دولت و وزارت وزرش اگر می خواهند این ۲ باشگاه را نگه دارند، باید هزینه های سنگین این ۲ تیم را هم قبول کنند و از زیر بار آن شانه خالی نکنند. متولی و مدیریت این ۲ باشگاه بودن هنر می خواهد و باید به دست کسی سپرده شود که دلش هم به حال استقلال و هم به حال پرسپولیس بسوزد.
بازیکن پیشین پرسپولیس درباره سرنوشت لیگ نوزدهم و احتمال برگزاری ادامه آن از ۱۵ خرداد اظهار داشت: ما نمی توانیم خودمان را با کشورهایی چون فرانسه و هلند مقایسه نماییم. باید ببینیم برنامه فیفا و به خصوص AFC چگونه است و با عنایت به لیگ قهرانان آسیا، برای ادامه لیگ برنامه ریزی نماییم. به هر حال خیلی از تیم ها از لحاظ امکانات و بازیکن ضعیف هستند و فشردگی مسابقات می تواند دست آنها را در پوست گردو بگذارد و بازیکنان شان را مصدوم کند. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید برنامه ای بچینند که به نفع همه تیم ها باشد و نه تنها چند تیم خاص.
او درباره درخواست میزبانی ایران برای جام ملت های ۲۰۲۷ اظهار داشت: ما پتانسیلش را داریم اما کار هم زیاد داریم. باید تمام استادیوم های ما مورد بازسازی قرار گیرند و مجهز به امکانات پیشرفته شوند. ورزشگاه ها و کمپ های تمرینی ما هنوز استانداردهای اولیه را ندارند و نمی توان با وضعیت الآن، حتی یک جام چهارجانبه برگزار کرد. شهرستان های ما احتیاج به رسیدگی دارند و این وظیفه فدراسیون است که همه ورزشگاه ها را مجهز کند چونکه ما رقیبان جدی مثل قطر و عربستان داریم که برای میزبانی جام جهانی آماده می شوند.
بادامکی در انتها درباره نتایج شهرخودرو با سرآسیایی اظهار داشت: این مربی جوان است و به جز بازی های آسیایی، توانسته نتایج خوبی را با شهرخودرو در لیگ برتر بگیرد. او احتیاج به زمان دارد و با عنایت به این که بازیکنان بین المللی و باتجربه آسیایی کم دارد، نباید انتظاری از وی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و باید فقط امیدوار بود که شهرخودرو بتواند باردیگر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.1399/02/13
14:41:12
5.0 / 5
3147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت