سفارش معاون وزیر ورزش در مورد سودجویی های فضای مجازی درایام كرونا

سفارش معاون وزیر ورزش در مورد سودجویی های فضای مجازی درایام كرونا

به گزارش مركز اسپرت معاون وزیر ورزش در توسعه ورزش همگانی تصریح كرد كه مردم مراقب سودجویانی كه در این روزهای كرونایی برای عرضه برنامه های ورزش در منزل درخواست وجه می كنند، باشند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، عبدالحمید احمدی ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران در بحران کرونا اظهار داشت: در این روزها که مردم در منزل هستند تلاشهای زیادی برای ارتقای سلامتی آنها با سفارش به ورزش صورت می گیرد.
وی افزود: خوشبختانه بخش های در رابطه با وزارت ورزش و جوانان شامل فدراسیون های ورزشی و مربیان عزیز تلاش می کنند تا الگوهای خوبی را به منظور زندگی با ورزش و سلامتی ارائه نمایند.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: متاسفانه در این ایام مثل سایر بخش ها امکان دارد در ورزش هم سودجویی هایی در این خصوص صورت بگیرد و افرادی تحت عنوان مربی و کارشناس بخواهند از مردم در فضای مجازی سوء استفاده و حتی درخواست وجه کنند که ما سفارش می نماییم مردم مراقب این افراد باشند.
وی تصریح کرد: تمام برنامه های عرضه شده توسط وزارت ورزش، فدراسیون ها و مربیان زیرمجموعه آنها به صورت کاملا مجانی است و به هیچ عنوان کسی نباید از مردم درخواست وجه کند.
احمدی در انتها اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان برنامه های آموزشی گسترده ای را تا آخر کرونا با همکاری فدراسیون ها پیش بینی کرده است. از مردم خواهش می نماییم اجازه ندهند سودجویان از این آب گل آلود سوء استفاده کنند.

1399/02/06
22:25:29
5.0 / 5
2981
تگهای خبر: آموزش , سلامت , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت