اعتراف اوون درباره پیوستن به نیوكاسل

اعتراف اوون درباره پیوستن به نیوكاسل

به گزارش مركز اسپرت مهاجم پیشین رئال مادرید امضای قرارداد با نیوكاسل را یك اشتباه عنوان نمود.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از آس، مایكل اوون امضای قرارداد با نیوكاسل را بعنوان یك خاطره خوب به یاد نمی آورد. مهاجم پیشین تیم ملی انگلیس درباره این مورد در كتابش به نام "ریبوت" صحبت كرد و همه چیز را با جزئیات تشریح كرد. این مورد با خشم باشگاه انگلیسی و هوادارانش همراه شد. نیوكاسل در آن زمان برای جذب اوون ۱۶ میلیون یورو هزینه كرد. حالا بعد از ۱۴ سال مهاجم پیشین انگلیسی اعلام نمود در حالی رئال مادرید را ترك كرد تا با نیوكاسل قرارداد امضا كند كه قلبش با این تیم نبود.

بازیكن پیشین لیورپول نوشت: در حقیقت از رفتن به نیوكاسل پیشمان هستم. نمی خواستم با این تیم قرارداد امضا كنم. قلب من با لیورپول بود و دوست داشتم به این تیم برگردم اما نتوانستم پیشنهاد نیوكاسل را رد كنم. از لحاظ چشم انداز دوران ورزشی ام رفتن به شمال غربی یك گام رو به عقب بود.

او در ادامه توضیح داد: زمانی كه به این شهر رسیدم، قراردادی به امضا رساندم كه یك ركورد محسوب می شد. نیوكاسل به داشتن هواداران پرشور معروف بود. یك روز بعد از امضای قرارداد باشگاه مرا به ورزشگاه برد و در آنجا ۲۰ هزار هوادار از من استقبال كردند در آن لحظه احساس یك قهرمان را داشتم. با این وجود رابطه ام با آنها زمانی بد شد كه در دیدار برابر واتفورد سرنگون شدم و شنیدم كه آنها می گویند باشگاه چه پولی هدر داد! از آن پس نگاهم تغییر نمود. شرایط برای من عوض شد. دیگر مانند قبل آن حس را نداشتم.

اوون در انتها نوشت: نیوكاسل نه از لحاظ ورزشی و بیرون از میدان موفقیت ندارد. آنها در سال های اخیر خیلی موفق نبودند.

بازیكن انگلیسی بعد از یك فصل حضور در رئال مادرید در سال ۲۰۰۵ با نیوكاسل قرارداد امضا كرد و تا سال ۲۰۰۹ در آن تیم بود.
1398/06/12
15:03:42
5.0 / 5
4608
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت