ركوردار پرتاب چكش زنان:

با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده ام

با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده ام

به گزارش مركز اسپرت ركوردار پرتاب چكش زنان ایران اظهار داشت: به علت انتشار كرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو كنم و با وجود پیشرفتی كه داشتم به خانه برگردم تا خویش را قرنطینه كنم.ریحانه آرانی، ركوردار پرتاب چكش ایران در گفت و گو با ایسنا به وضعیت پیگیری تمرینات خود در ایام شیوع ویروس كرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در حال تمرین در ارومیه بودم اما به سبب شیوع ویروس كرونا مجبور شدم به تهران برگردم و در كنار خانواده باشم. اهتمام می كنم حالا با تمرینات هوازی بدن خودرا آماده نگه دارم.

او در مورد روند تمرینات خود پیش از شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: تمریناتم را زیر نظر آقای كاوه موسوی آغاز نموده بودم و روند خوبی داشتم. ركوردهای خوبی ثبت كردم و در كل راضی بودم اما به سبب شیوع ویروس كرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو كنم و با وجود پیشرفتی كه داشتم به خانه برگردم و خودرا قرنطینه كنم تا زنجیره ویروس قطع شود.

ركوردار پرتاب چكش ایران در مورد برنامه های خود در سال جدید اظهار داشت: برنامه داشتم كه در مسابقات آسیایی شركت كنم اما تمام رویدادهای ورزشی لغو شده و حتی برنامه های داخلی هم چیده نشده است. فكر می كنم مسابقات آسیایی امسال برگزار نشود و باید تمركز خودرا بر مسابقات سال آینده بگذارم.

او به هدف خود در دوومیدانی اشاره و بیان كرد: اگرچه ركوردار بزرگسالان ایران هستم اما خودم را محدود به ایران نمی كنم و نمی خواهم كه فقط ركوردار باشم بلكه به دنبال درخشش و افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و المپیك هستم.

آرانی در مورد حمایت های فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون در زمان لازم به من كمك كرده و پیش از مسابقات برای مان اردو در نظر گرفته است. اردوهایی كه پیش از مسابقات در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و با حضور ماساژور برگزار می شد خیلی كمك كرد و نتایج خوبی به دست آوردیم.
1399/02/04
14:00:32
5.0 / 5
3041
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت