جنجال جدید رونالدو به خاطر شركت در یك مهمانی

جنجال جدید رونالدو به خاطر شركت در یك مهمانی

مركز اسپرت: مهاجم پرتغالی باردیگر در بحران كرونا حاشیه ساز شد و این دفعه در یك جشن تولد شركت كرد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از آس، ایتالیا همچنان بعنوان یكی از كشورهایی شمرده می شود كه بیش از همه از بحران كرونا لطمه دیده است. كالچو یكی از اولین رقابت های فوتبال بود كه تعلیق شد چون تست اغلب بازیكنان یوونتوس مثبت اعلام گردید. یك ماه بعد زمانی كه هنوز فوتبال در این كشور متوقف مانده است تصاویری از رفتارهای نامناسب كریستیانو رونالدو و بونوچی منتشر گردید كه با انتقادات زیادی همراه شد.

اما نام رونالدو باردیگر به خاطر یك جنجال باردیگر بر سر زبان ها افتاد. مهاجم پرتغالی یوونتوس بتازگی در جشن تولد یكی از خواهرزاده های خود در فونچال پرتغال شركت كرد. تصاویری كه از این مهمانی منتشر گردید همه را تحت تاثیر قرار داد چون در یك مكان كوچك افراد زیادی دور هم جمع شده بودند. پنجشنبه هفته گذشته دولت پرتغال شرایط اضطراری را تا اواخر ماه می تمدید كرد. این رفتار رونالدو برخلاف قوانین كشور پرتغال در ایام بحران كرونا شمرده می شود. در این جشن مادر و نامزدش، جورجینا هم حضور داشتند.

همچنین ایتالیایی ها بعد از منتشر كردن تصاویری توسط مارتینا، همسر بونوچی در شبكه های اجتماعی خشمگین شدند. آنها برای جشن تولد پدرش دور هم جمع شده بودند. در بعضی از پیام ها می توان این جمله ها را دید: آیا با هم زندگی می كنند یا مگر رفت و آمد و دور هم جمع شدن ممنوع نیست؟

مارتینا مجبور به توضیح شد و اظهار داشت: از هفتم مارس پای خودرا از خانه بیرون نگذاشته بودم و دو روز پیش و تنها یك دفعه این كار را كردم. خرید ها را به خانه می آورند. پدر و مادرم هم كه پیش من آمدند از هفتم مارس در قرنطینه بودند. می توانید از ما هر انتقادی كنید اما نه از لحاظ شهروندی و مسئولیت پذیری. ما كمك كرده ایم و به این كار خود ادامه خواهیم داد.

منبع:

1399/02/01
14:05:16
5.0 / 5
3059
تگهای خبر: بازی , بازیكن , رقابت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت