دبیر كمیته ملی المپیك:

تعویق المپیك برای ورزش قهرمانی ایران یك فرصت بود

تعویق المپیك برای ورزش قهرمانی ایران یك فرصت بود

به گزارش مركز اسپرت دبیر كمیته ملی المپیك تعویق بازی های المپیك را برای ورزشكاران ایرانی یك فرصت دانست و اظهار داشت: با عنایت به مصدومیت بعضی از ورزشكاران، تعویق المپیك فرصت مناسبی برای ریكاوری آنها پیش آورد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، كیكاووس سعیدی درباره به تعویق افتادن المپیك ۲۰۲۰ اظهار داشت: ورزشكاران برای ۴ سال تلاش می كنند تا با كسب سهمیه در المپیك حضور داشته باشند. با عنایت به شیوع كرونا المپیك توكیو برای یكسال به تعویق افتاد و این یك فرصت در ورزش های قهرمانی را پیش روی ما گذاشت.
دبیر كمیته ملی المپیك تصریح كرد: به تعویق افتادن المپیك از دو منظر برای ما فرصت به حساب می آید نخست اینكه ورزشكارانی مانند حسن یزدانی، سهراب مرادی و حمیده عباسعلی به علت صدمه دیدگی احتیاج به ریكاوری داشتند و تعویق المپیك این فرصت را برای آنان به وجود آورد. از سوی دیگر ما زمان بیشتری برای كسب سهمیه های دیگر به دست آوردیم.
وی درباره هزینه های درمانی ورزشكاران مصدوم، خاطرنشان كرد: در بحث هزینه درمانی سهراب مرادی در دو مرحله به آلمان اعزام شد و كمك هزینه ارزی این ورزشكار را پرداخت كردیم.
دبیر كمیته ملی المپیك درباره پرداخت حقوق ورزشكارانی كه سهمیه المپیك را كسب كرده اند، تصریح كرد: در اولین جلسه هیئت اجرایی درباره چالش های به وجود آمده در راه كسب سهمیه بررسی كردیم و مقرر شد روند حمایت مالی كمیته از فدراسیون ها با قدرت بیشتری ادامه پیدا كند. پرداخت حقوق برای یكسال تعهد شده است كه در اولین مرحله كه ۶ ماهه بود توسط وزارت ورزش به حساب فدراسیون ها پرداخت گردید. كمیته ملی المپیك هم برای مرحله دوم متعهد شده است.

1399/01/31
22:06:42
5.0 / 5
3069
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت