كاسیاس:

بعد از حمله قلبی می ترسیدم راه بروم

بعد از حمله قلبی می ترسیدم راه بروم

مركز اسپرت: دروازه بان اسپانیایی اعلام نمود كه روزهای سختی را بعد از سكته قلبی داشته و می ترسیده كه راه برود یا بخوابد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از آس، حدودا یك ماه پیش یعنی یكم می ۲۰۱۹ ایكر كاسیاس با حمله قلبی روبرو شد. بعد از آن دروازه بان اسپانیایی دوران نقاهتش را گذراند و هیچ گاه نه درباره زمان بازگشت خود به میادین صحبت كرد و نه اعلام بازنشستگی كرد. این در حالیست كه هفدهم فوریه نامزدی خودرا برای ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام نمود. زندگی دروازه بان پورتو از یكم می خیلی تغییر كرده است. وی در یك مصاحبه اظهار داشت: خیلی چیزها عوض شده به خصوص در ذهن من. برای لحظات بیش از گذشته ارزش قائل هستم. گاهی اوقات ما بازیكنان ارزش چیزی را كه داریم نمی دانیم. باور نداریم می توانیم مردم زیادی را خوشحال نماییم.

كاسیاس درباره زمان بازگشت خود به میادین اظهار نمود: باید واقع بین بود. از همه مهم تر سلامتی است. این مساله به تصمیم پزشكان بستگی دارد.

حمله قلبی روی دوران دروازه بان اسپانیایی در پورتو تاثیر گذاشت. وی در بهترین روزهایش با تیم پرتغالی بود كه آن اتفاق همه چیز را عوض كرد. كاسیاس اولین ماه بعد از بستری در بیمارستان را از بدترین روزهای خود عنوان نمود. او اظهار داشت: بعد از حمله قبلی تا یك ماه غمگین بودم و می ترسیدم كه راه بروم، بخوابم یا تمرین كنم. نا ممكن بود. حالا این چنین نیست و احساس خوبی دارم. داورهای زیادی مصرف كردم تا احساس بهتری داشته باشم. می خواهم بگویم تنها پزشكان می توانند بگویم می توانم باردیگر فوتبال بازی كنم یا نه.

منبع:

1399/01/31
11:48:56
5.0 / 5
3110
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پزشك , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت