سمیع زاده :

به صورت موقت در شطرنج هستم

به صورت موقت در شطرنج هستم

به گزارش مركز اسپرت مدیرفنی تیم های ملی شنا بعد از انتصاب در سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج اظهار داشت: به صورت موقت در فدراسیون شطرنج حضور دارم تا وظایف دبیری را برای برگزاری مجمع انتخاباتی انجام دهم.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، فرهاد نیكوخصال سرپرست فدراسیون شطرنج طی حكمی محسن سمیع زاده مدیر فنی تیم های ملی شنا را بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج منصوب نمود.
محسن سمیع زاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضورش در فدراسیون شطرنج اظهار داشت: كماكان در شنا هستم اما چون من كارمند رسمی وزارت ورزش هستم، در این مقطع تصمیم بر این گرفته شد تا در فدراسیون شطرنج حضور داشته باشم. همانطور كه می دانید مربیگری یك كار پاره وقت است و كارمند وزارت ورزش به صورت تمام وقت هستم.
مدیر فنی تیم های ملی شنا در ادامه تاكید كرد: همچنان در شنا با قدرت كار را پیگیری می كنم. ملی پوشان تمرینات در خشكی را انجام می دهند. در تلاش هستیم تا تمرینات داخل آب را به صورت قرنطینه ای آغاز نماییم. اردوها سر جای خودش برگزار می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: من بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج انتخاب شده ام كه به صورت موقت است و وظایف دبیری را تا زمان برگزاری انتخابات شطرنج انجام خواهم داد. امیدوارم زودتر انتخابات فرا برسد تا من نیز به كار خودم در وزارت ورزش و شنا بپردازم.


منبع:

1399/01/28
13:43:38
5.0 / 5
3358
تگهای خبر: تمرین , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت