احتمال انتقال سینك به لیگ هندوستان در فصل آینده

احتمال انتقال سینك به لیگ هندوستان در فصل آینده

مركز اسپرت: هافبك نفت مسجدسلیمان از احتمال انتقالش به لیگ هند در فصل آینده آگاهی داد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، این روزها خبرهایی در خصوص انتقال امید سینگ هافبك ایرانی-هندی نفت مسجد سلیمان به تیمی از هندوستان شنیده می شود و حتی خبری از توافق این سینگ تیم با تیم بنگال هند به گوش رسید.

امید سینگ درگفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت خود و انتقال احتمالی اش به لیگ هندوستان اظهار نمود: صحبت هایی با چند تیم هندی داشتم اما بطور قطعی هنوز توافقی صورت نگرفته است. چند بار هم به تیم ملی هند دعوت شدم اما به خاطر این كه پاسپورت هندی نگرفتم نشد به هندوستان بروم.

او افزود: بسیاری از سایت ها و صفحه های مجازی از این انتقال آگاهی داده اند اما هنوز چیزی قطعی نشده است اما پاسپورم كه آماده شود احتمال دارد فصل آینده به هندوستان سفر و در لیگ شان بازی كنم. آن موقع به تیم ملی هند هم دعوت می َشوم.

هافبك نفت مسجدسلیمان در آخر افزود: هم اكنون در خدمت تیم نفت مسجدسلیمان هستم و برای این تیم بازی می كنم. فعلا كه در خانه هستیم و در خانه هم تمرین می نماییم. امیدوارم این بحران تمام شود و همه چیز به شرایط عادی خود برگردد. من فعلا همه توانم را برای تیم نفت مسجدسلیمان خواهم گذاشت تا نتیجه گیری تیم مان موجب خوشحال مردم مسجدسلیمان شود.

منبع:

1399/01/20
22:53:54
5.0 / 5
3283
تگهای خبر: بازی , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت