دین محمدی: داربی می تواند آخرین فرصت استراماچونی باشد

دین محمدی: داربی می تواند آخرین فرصت استراماچونی باشد

به گزارش مركز اسپرت پیشكسوت استقلال با انتقاد از عملكرد سرمربی ایتالیایی استقلال بیان كرد كه دیدار روز یكشنبه این تیم برابر پرسپولیس می تواند آخرین فرصت این مربی باشد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، نودمین داربی پایتخت فردا (یكشنبه) در حالی از ساعت ۱۶ در ورزشگاه ازادی برگزار می گردد كه آبی های پایتخت وضعیت خوبی با آندره آ استراماچونی ندارند و در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی مسابقات قرار دارند.

سیروس دین محمدی، پیشكسوت این باشگاه درباره وضعیت آبی ها اظهار داشت: وضعیت دو تیم معمولا ربطی به جدول ندارد و تیمی كه پایین تر بوده انگیزه بیشتری برای این دیدار دارد. وضعیت پرسپولیس چه از لحاظ جدولی و چه از لحاظ مهره از استقلال بهتر است اما این دیدار قابل پیشبینی نیست و تیمی برنده خواهد شد كه بازیكنانش تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگیرند.

او درباره نتایج ضعیف استراماچونی با استقلال خاطرنشان كرد: داربی می تواند آخرین فرصت استراماچونی باشد. البته من ندیدم پس از داربی مربی را اخراج كنند اما اگر او می خواهد خودش را اثبات كند، وقتش این بازی است. در سه دیدار قبلی عملكرد فنی خوبی را از استقلال این مربی ایتالیایی ندیدیم و همین سبب می شود كه هواداران از عملكرد او ناامید باشند و از نتیجه داربی بترسند.

هافبك پیشین استقلال درباره غیبت اسماعیلی و جاشنین وی در این دیدار عنوان كرد: نبض خط هافبك استقلال در دستان اسماعیلی و كریمی بود كه حالا با غیبت این بازیكن، خط هافبك استقلال لنگ می زند و تاثیر غیبتش را آبی ها خواند دید. با عنایت به رویكرد پرسپولیس در این دیدار، به نظرم ریگی بهترین گزینه برای جانشینی اسماعیلی است چونكه هم خصوصیات تدافعی دارد و هم می تواند به خوبی توپ را نگه دارد.

دین محمدی در انتها درباره تلخ ترین و شیرین ترین خاطره اش از داربی اظهار داشت: اردوی استقلال قبل از داربی در هتل المپیك بود و هواداران از پنج بامداد مقابل این هتل جمع شدند و شروع كردند به نواختن بوق و شیپور. من از همان پنج بامداد بیدار شدم و نتوانستم خوب بخوابم و در زمین هم خیلی بد بازی كردم و كیفیت مورد نظر را نداشتم و همین سبب شد تلخ ترین خاطره ام از داربی رقم بخورد. در آن زمان كل كل ها و كری ها بیشتر بود و مردم خیلی زیادتر از الآن دو تیم را دوست داشتند. خاطره شیرینم هم روزی است كه پس از پاس گل من به اكبرپور كه بازی را بردیم، كلی از من قدردانی گردید و محبوبیتم چند برابر شد.
1398/06/30
15:14:34
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت