تصویب برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

تصویب برنامه اجرایی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

مركز اسپرت: در نخستین جلسه هیات واگذاری شركت های دولتی مقرر شد كه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس طی مراحل قانونی در نیمه اول سال صورت گیرد.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در نخستین جلسه هیات واگذاری شركت های دولتی در سال ۱۳۹۹ كه امروز در وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور وزرای اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری و رئیس سازمان خصوصی سازی و نمایندگان اتاق بازرگانی و سازمان بورس اوراق بهادار برگزار شد، برنامه اجرایی پیشنهادی سازمان خصوصی سازی برای واگذاری قطعی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سال ۱۳۹۹ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.
در این نشست ابتدا رئیس سازمان خصوصی سازی و وزیر ورزش و جوانان گزارشی از اقدامات انجام شده در سال ۱۳۹۸ در این رابطه همچون حسابرسی سالیان گذشته و برگزاری مجامع این دو باشگاه، شناسایی اموال و دارایی های مختلف آنها، واگذاری قطعی دو ورزشگاه درفشی فر و مرغوبكار به دو باشگاه و همین طور شفاف شدن بدهی مالیاتی آنها و حل كردن خیلی از دعاوی حقوقی در سال ۱۳۹۸ ارائه كردند.
در ادامه دژپسند، وزیر اقتصاد ضمن تقدیر و تشكر از اقدامات بسیار مهم و موثر وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی و سازمان بورس اوراق بهادار در پروسه خصوصی سازی دو باشگاه در سال ۱۳۹۸، بر واگذاری هرچه زودتر دو باشگاه طی مراحل قانونی در نیمه اول سال ۱۳۹۹ اصرار كرد و به همه بخش های ذیربط دستورات لازم برای انجام اقدامات اجرایی و قانونی را صادر كرد.
در ادامه جلسه برنامه اجرایی مراحل مختلف واگذاری این دو باشگاه كه توسط سازمان خصوصی سازی تهیه شده بود به جلسه پیشنهاد شد و مورد تصویب هیات عالی واگذاری شركت های دولتی قرار گرفت. مقرر شد تمامی اعضا نهایت تلاش خودرا برای واگذاری هرچه زودتر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی در سال ۱۳۹۹ بعمل آورند.
منبع:

1399/01/18
23:26:49
5.0 / 5
3314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت