عرضه خدمات از راه دور آكادمی ملی المپیك به ورزشكاران

عرضه خدمات از راه دور آكادمی ملی المپیك به ورزشكاران

به گزارش مركز اسپرت آكادمی ملی المپیك اعلام نمود در صورت افزایش تعطیلات، خدمات خویش را به صورت از راه دور به ورزشكاران و مربیان تیم های ملی عرضه می كند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از آكادمی ملی المپیك، در جلسه آكادمی ملی المپیك، تمامی مدیران مراكز آكادمی حضور داشتند، حاضرین در مورد شرایط به وجود آمده بعد از شیوع كرونا، همینطور شرایط كاری جدید و چگونگی عرضه خدمات از راه دور مراكز آكادمی به قهرمانان و مربیان تیم های مختلف ورزشی در صورت طولانی شدن تعطیلات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه مقرر شد با عنایت به شرایط پیش آمده و عدم حضور كاربران آكادمی در این مجموعه و چنانچه تعطیلات طولانی بشود و شرایط موجود تغییر نكند، كارشناسان مراكز مختلف آكادمی نظیر مركز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی، مركز روانشناسی ورزشی و مركز پزشكی ورزشی، نسبت به عرضه خدمات مناسب از راه دور اقدام نماید.

علاوه بر این در مورد استفاده از فرصت پیش آمده برای افزایش تولیدات علمی كاربردی در چارچوب فایل های صوتی، تصویری و مكتوب تصمیمات لازم اتخاذ گردید و مقرر شد كارشناسان نسبت به این تولیدات اقدام نمایند.

همچنین مقرر شد بخش توسعه ارزش های المپیك آكادمی ملی المپیك (OVEP)، كلاس های آموزشی و غیر حضوری را برای معلمان و مربیان ورزشی سراسر كشور در مورد بحث توسعه ارزش های المپیك برگزار كند.

لازم به ذكر است مركز روانشناسی ورزشی آكادمی ملی المپیك، پیش از این و به صورت تلفنی نسبت به عرضه خدمات روانشناسی به ورزشكاران متقاضی، فعالیتهای از راه دور خویش را شروع كرده است.

بدیهی است آكادمی هم در چهارچوب سیاست های اعلام شده از راه كمیته ملی المپیك و منطبق با دستورات ستاد ملی مبارزه با كرونا اقدام خواهد نمود.1399/01/17
23:46:04
5.0 / 5
3340
تگهای خبر: آموزش , المپیك , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت