دردسرهای دختر پینگ پنگ باز در ایام شیوع كرونا!

دردسرهای دختر پینگ پنگ باز در ایام شیوع كرونا!

مركز اسپرت: ملی پوش تنیس روی میز ایران كه به سبب شیوع ویروس كرونا در خانه حضور دارد، می گوید میز تمرین ندارد و فقط تمرینات بدنسازی انجام می دهد.مهشید اشتری، ملی پوش تنیس روی میز ایران در گفت و گو با ایسنا به لغو اردوی تیم ملی در نتیجه شیوع كرونا اشاره نمود و اظهار داشت: برای اعزام به تور عمان و مسابقات جهانی در اردوی آماده سازی بودیم اما از سوم اسفند كه داستان كرونا جدی شد، اردو را كنسل كردند و من هم به مشهد برگشتم. همه سالن های مشهد بسته شده است و نمی توانم تمرین توپ زنی انجام بدهم. تنها تمرینات بدنسازی محدود را انجام می دهم چون در خانه امكان انجام تمرینات سنگین تر نیست.

او در ادامه اضافه كرد: نمی دانم تمرینات بازیكنان دیگر چگونه است و آیا در خانه میز دارند یا نه؟ اما من میز ندارم و این خیلی بد است چون اگر میز داشتم، می توانستم با پدرم یا حریف تمرینی كار كنم.

اشتری به عملكرد خود در سال ۹۸ اشاره و بیان كرد: سال قبل در مسابقات مختلفی شركت كردم؛ در تور عمان عملكردم متوسط بود اما در كاپ آسیا نتیجه بهتری گرفتم و نفر ۵۰ جهان را كه یك بازیكن هندی بود، شكست دادم همین طور در مسابقات جهانی خوب كار كردم اما در مسابقات انتخابی تیم ملی پنجم شدم و نتیجه ای كه مد نظرم بود را نگرفتم. در ادامه از عملكردم در مسابقات فنلاند، بلاروس و انتخابی تیم ملی برای قهرمانی جهان راضی بودم. در كل عملكردم متوسط رو به بالا بود.

او در مورد بهترین و بدترین خاطره ورزشی خود در سال ۹۸ اظهار داشت: بهترین خاطره ام به كاپ آسیا برمی گردد؛ در این مسابقات نفر پنجاهم جهان را كه یك هندی بود، شكست دادم و بعد از آن هم عملكردم در مسابقات فنلاند و انتخابی تیم ملی جزو بهترین خاطراتم هستند اما بدترین خاطره ام این بود كه در مسابقات انتخابی تیم ملی كه خرداد ماه و برای مسابقات آسیایی برگزار شد، انتخاب نشدم.

اشتری به مهمترین هدف خود در سال جدید اشاره نمود و اظهار داشت: هدفم ابتدا این بود كه برای مسابقات انتخابی المپیك توكیو كار كنم كه آنرا از دست دادم اما حالا به دنبال حفظ جایگاه هستم.

منبع:

1399/01/03
12:09:06
5.0 / 5
3558
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت