پرداختی كمیته ملی المپیك به فدراسیون ها در نوروز

پرداختی كمیته ملی المپیك به فدراسیون ها در نوروز

به گزارش مركز اسپرت كمیته ملی المپیك در صورت تخصیص جدید در روزهای نوروز به برخی فدراسیون ها واریزی جدیدی از اعتبارات سال قبل خواهد داشت.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، بااینكه سال ۱۳۹۹ شروع شده اما هنوز پرونده بودجه سال قبل و تخصیص بخش های باقی مانده آن از جانب خزانه داری كل كشور به نهادهای اجرایی بسته نشده است.
كمیته ملی المپیك هم همچون نهادهایی است كه هنوز قسمتی از اعتبارات مصوب سال قبل خودرا دریافت نكرده است. ریاست این كمیته طی روزهای پایانی سال رایزنی هایی داشت تا بتواند این بخش از بودجه خودرا هم دریافت كند.
به گفته كیكاووس سعیدی دبیركل كمیته ملی المپیك، احتمال اینكه در همین ایام نوروز قسمتی از بودجه باقی مانده این كمیته تخصیص پیدا كند، وجود دارد.
وی همین طور در مورد چگونگی استفاده از این بخش اعتبارات به خبرنگار مهر اظهار داشت: در صورت دریافتی جدید، قسمتی از آن به فدراسیون ها تخصیص پیدا می كند. البته فدراسیون ها بودجه ۹۸ خودرا به صورت كامل از كمیته المپیك دریافت كرده اند و این بخش شامل همه آنها نمی گردد.
دبیركل كمیته ملی المپیك اشاره كرد: برخی فدراسیون های المپیكی برای اجرای برنامه های خود به بودجه كمكی نیاز داشتند. چند فدراسیون غیرالمپیكی هم متقاضی كمك مالی شده بودند. تخصیص بودجه جدید به این فدراسیون ها در هیات اجرایی تصویب شده است و در صورتی كه اعتبار جدیدی به دست مان برسد، در بودجه مصوب را در اختیارشان قرار می دهیم. احتمال این كار در روزهای نوروز صورت گیرد، وجود دارد.

1399/01/02
23:26:36
5.0 / 5
3499
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت