بختیاری زاده:

جزو گزینه های مربیگری تیم ملی هستم

جزو گزینه های مربیگری تیم ملی هستم

به گزارش مركز اسپرت سهراب بختیاری زاده می گوید جزو گزینه های مربی گری هستم اما هنوز صحبت جدی ای در این خصوص با من نشده است.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، در چند وقت اخیر نامهای مختلفی در مورد انتخاب مربی ایرانی در تیم ملی عنوان شد. زمزمه هایی همچون حضور باردیگر وحید هاشمیان یا انتخاب سهراب بختیاری زاده بعنوان دستیار در كنار اسكوچیچ به گوش می رسید.
سهراب بختیاری زاده درباره مطرح شدن نامش بین گزینه های مربی گری تیم ملی اظهار نمود: جزو گزینه های مربی گری هستم اما در این خصوص با من هنوز صحبت جدی نشده است. برای من موفقیت تیم ملی مهم می باشد و در این برهه از زمان نیاز است همه به كمك تیم ملی برویم.
او افزود: اگر باشم با افتخار در اختیار تیم ملی فوتبال و در كنار اسكوچیچ خواهم بود اما اگر نباشم هم بعنوان یك هوادار بازی ها را دنبال خواهم كرد و امیدوارم تیم ملی در این شرایط سخت بتواند به جام جهانی صعود كند.
به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، اسكوچیچ پس از انتخاب كریم باقری بعنوان مربی در تیم ملی، این روز ها به دنبال انتخاب دستیار دوم است و باید دید در نهایت چه كسی در كنار دراگان اسكوچیچ تیم ملی را برای صعود به جام جهانی همراهی خواهد نمود.1399/01/02
15:04:47
5.0 / 5
3700
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , جام جهانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت