در گزارش مركز اسپرت عنوان شد؛

تشریح دلیلهای عدم حضور ایران در مسابقات جهانی دوچرخه سواری

تشریح دلیلهای عدم حضور ایران در مسابقات جهانی دوچرخه سواری

مركز اسپرت: رئیس فدراسیون دوچرخه سواری دلیل عدم حضور نمایندگان كشورمان در مسابقات جهانی این رشته را وقت ندادن سفارت برای تحویل مدارك عنوان نمود.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، تیم ملی دوچرخه سواری كشورمان در بخش جاده قرار بود با تركیب محمد گنج خانلو، امیرحسین جمشیدیان و سمیه یزدانی راهی رقابت های قهرمانی جاده جهان در یورك شایر انگلیس شود اما این سفر لغو شده است.
خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ما برای حضور در این رویداد درخواست ویزا كردیم اما متاسفانه به ما وقت مصاحبه ندادند.
وی اضافه كرد: دریافت روادید برای سفر به انگلیس یك فرآیند زمانی داشت كه باید برای ما وقتی تعیین می شد تا مدارك و اسناد را بدهیم اما این وقت را مشخص نكردند و ما هم دیدیم كه در این زمان كم این مسئله جز هزینه اضافه بر سازمان هیچ سودی برای ما ندارد چونكه این فرآیند ۲۵ تا ۳۰ روز زمان می خواست.
قمری اشاره كرد: حضور ما در مسابقات جهانی یك انگیزه برای ركابزنان بود و برای آن هدف داشتیم. اما بجای آن بلافاصله چند مسابقه را جایگزین كردیم و مقرر است تیم های باشگاهی ما چون سپاهان راهی تورهای اندونزی و چین شده و بعد در تور آذربایجان شركت نماید. همین طور بچه های ما در چند ماه آینده در رقابت های پیست قهرمانی آسیا شركت خواهند كرد و تیم باشگاهی آذربایجان هم مقرر است در چند تورآسیایی شركت نماید.
وی بیان كرد: به هر حال در رقابت های قهرمانی جهان برای كسب امتیاز باید روی سكو می رفتیم و در شرایطی كه در سال قبل المپیك قرار داریم كسب این امتیاز سخت بود. حضورمان در این تورها بیشتر به نفع ماست و بنا بر این با لغو سفر به رقابت های جهانی بلافاصله این تورها را جایگزین كردیم تا بتوانیم در اینجا امتیازات خوبی را بگیریم.

1398/06/28
12:27:56
5.0 / 5
4722
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت