با توجه به شیوع كرونا؛

خط و نشان فدراسیون كوهنوردی برای باشگاه های متخلف

خط و نشان فدراسیون كوهنوردی برای باشگاه های متخلف

به گزارش مركز اسپرت فدراسیون كوهنوردی ایران به باشگاه های متخلفی كه با وجود انتشار ویروس كرونا همچنان دوره و كلاس های آموزشی خویش را تعطیل نكرده اند، اخطار جدی داد.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، بعد از انتشار ویروس كرونا و با تاكید بر حضور نداشتن در اجتماعات شاهد می باشیم كه همچنان فعالیتهای برخی از گروه های كوهنوردی تعطیل نشده و بعضی از این گروه ها مبادرت به آموزش و صعود های ورزشی كرده اند كه در همین رابطه بار دیگر فدراسیون كوهنوردی ایران به باشگاه های متخلف تذكر جدی داد.
این فدراسیون اعلام نمود: با توجه به بخشنامه ستاد ملی مدیریت بیماری كرونا، ضروریست از برگزاری كلیه كلاس های عملی و نظریه خودداری شود. با توجه درخواست های قبلی و بعضاً عدم رعایت آن از جانب مجریان برگزاری كلاس ها، در صورت برگزاری كلاس، دوره، كارگاه و... تخلف تلقی شده و با خاطیان برخورد انضباطی خواهد شد.
این اطلاعیه در مورد تمامی كلاس ها و كارگاه ها و دوره ها لازم الاجرا بوده و تا اطلاع ثانوی كلیه برگزاركنندگان ملزم به رعایت آن هستند.

همینطور فدراسیون كوه نوردی به یخ نوردان ایران در مورد خطرات سقوط آبشارهای یخی به علت گرم شدن هوا اخطار های لازم را داده و اعلام نمود: كمیته آموزش فدراسیون ضمن قدردانی از كلیه مربیان كوهنوردی كه با رعایت بخشنامه های بازدارنده از ایجاد تجمعات، با این فدراسیون همكاری لازم را به عمل آورده اند، ضمن تاكید بر ممنوعیت برگزاری دوره های آموزشی و فعالیتهای گروهی تا رفع مشكلات بیماری ویروسی كرونا از تمامی مربیان و ورزشكاران یخنوردی تقاضا دارد باتوجه به گرمایش آب و هوا از هرگونه فعالیت بر روی آبشارهای یخی اجتناب نمایند.
این كمیته همینطور با تاكید بر ممنوعیت برگزاری دوره های آموزشی اعلام می دارد كلیه دوره هایی كه بعد از ابلاغ ممنوعیت فعالیت های ورزشی از جانب ستاد مقابله با شیوع بیماری كرونای فدراسیون پزشكی برگزار گردیده فاقد اعتبار است.
انتظار می رود با وجود شیوع سریع این ویروس كوهنوردان فعالیتهای كوهنوردی خویش را لغو كرده تا در آینده گرفتار مشكل نشده و بتوانند فعالیتهای كوهنوردی خویش را ادامه دهند.1398/12/21
15:01:36
5.0 / 5
3607
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت