در مجمع فدراسیون دوومیدانی؛

كیهانی: از روز اول دنبال حذفم بودند

كیهانی: از روز اول دنبال حذفم بودند

به گزارش مركز اسپرت رئیس پیشین فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: عواملی در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای از روز اول به دنبال حذف مجید كیهانی بودند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، مجید كیهانی كاندیدای مجمع انتخاباتی دوومیدانی بعد از برگزاری مجمع امروز و اینكه با كسب ۸ رای صندلی ریاست را به داوری واگذار كرد اظهار داشت: برخی افراد در معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از ابتدا مسائل سازمان بازرسی و نكات دیگری را مطرح نمودند. چرا باید یك رئیس فدراسیون را این قدر تحت فشار بگذاریم كه عملكردش تحت تاثیر قرار بگیرد؟
وی اضافه كرد: نماینده سازمان بازرسی هم در مجمع حضور داشت. فكس رای به هیچ عنوان قابل قبول نیست و حضور نماینده بدون امضای قانونی رئیس هیات قانونی نیست و مجمع از نظر من قانونی نبوده است. چهار نماینده استانهای آذربایجان غربی، شرقی، بوشهر و خراسان جنوبی بدون امضا و معرفی هیات های استانی در مجمع حاضر هستند و این غیر قانونی می باشد.
كیهانی افزود: اگر شرایط خاص كشور را هم در نظر بگیریم گفته بودند دو استان گیلان و قم رای خودرا فكس كنند كه آن دو استان فكس نكردند و استان دیگری جایگزین شد كه به جد می گوید من رای را فكس نكرده ام و رای را اداره كل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان فكس كرده است.


منبع:

1398/12/19
21:23:18
5.0 / 5
3690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت