برگزاری قطعی است؛

تمهیدات كرونا یی وزارت ورزش برای مجامع انتخاباتی فدراسیون ها

تمهیدات كرونا یی وزارت ورزش برای مجامع انتخاباتی فدراسیون ها

مركز اسپرت: وزارت ورزش طبق برنامه از پیش اعلام شده طی هفته جاری مجمع انتخاباتی دو فدراسیون را برگزار خواهدنمود اما با اعمال تهمیدات لازم برای مقابله با كرونا.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، ۱۹ و ۲۱ اسفندماه زمان هایی است كه خیلی وقت قبل از این از طرف وزارت ورزش به ترتیب برای برگزاری انتخابات فدراسیون های دوومیدانی و جانبازان و معلولان اعلام گردید.
بر این اساس دوشنبه و چهارشنبه هفته جاری آكادمی ملی المپیك باید میزبان اعضای مجمع انتخاباتی این دو فدراسیون باشد این در حالیست كه شیوع ویروس كرونا و ضرورت اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با آن، انتقاداتی را نسبت به برگزاری سرِ وقت این مجامع مطرح كرده است؛ به خصوص در مورد انتخابات فدراسیون دوومیدانی كه طرح درخواست بعضی از اعضای آن در خصوص تعویق انتخابات را هم به دنبال داشته است.
با این حال وزارت ورزش نه تنها موضع گیری جدیدی نسبت به انتخابات پیش رو نداشته بلكه طبق آنچه خبرنگار مهر كسب اطلاع كرده و در پاسخ به درخواست مطرح شده توسط اعضای مجمع دوومیدانی، به صورت رسمی تاكید كرده مجمع موردنظر در تاریخ و زمان مقرر انجام خواهد شد.
البته وزارت ورزش كه همزمان با شروع به كار «ستاد ملی مبارزه با كرونا» در كشور، مبادرت به تشكیل «ستاد مقابله با كرونا در ورزش» كرد برای انتخابات هفته جاری تمهیدات «كرونا»یی لازم را اندیشیده است تا اعضای شركت كننده به سلامت از آن بیرون بروند.
از جمله این تمهیدات اینكه اعضای حاضر در مجمع انتخاباتی دو فدراسیون دوومیدانی و جانبازان و معلولان باید به فاصله یك در بین روی صندلی های خود مستقر شوند. ضمن اینكه تیم پزشكی هم در محل مجمع مستقر خواهد بود تا با استفاده از «ترمومترهای لیزری» یا همان «تب سنج»، نسبت به غربالگری اعضای مجمع و تشخیص ویروس كرونا در آنها - پیش از ورودشان به محل مجمع - اقدام نمایند.


منبع:

1398/12/17
21:45:54
5.0 / 5
3877
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت