وزنه برداران فساد فدراسیون جهانی را گزارش دهند

وزنه برداران فساد فدراسیون جهانی را گزارش دهند

به گزارش مركز اسپرت اهالی وزنه برداری در سراسر دنیا هر اطلاعاتی كه در مورد فساد فدراسیون جهانی دارند را می توانند به صورت ناشناس گزارش دهند.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، بعد از آنكه یك شبكه آلمانی مستندی منتشر نمود و در آن ادعا نمود فساد مالی و دوپینگ سیستماتیك در فدراسیون جهانی وزنه برداری وجود داشته است، تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی تعلیق و یك نفر هم مسئول رسیدگی به این اتهامات شد.
پروفسور ریچارد مك لارن مسئول رسیدگی به پرونده اتهامات ضد تاماش آیان شده است و سه ماه فرصت دارد تا تحقیقات خویش را كامل كند. او دست به كار جدیدی زده است و با راه اندازی بخشی به نام خط داغ، از جامعه وزنه برداری در سراسر جهان خواسته است كه اگر اطلاعاتی دارند در بخش خط داغ برای او ارسال نمایند.
مك لارن در این مورد اظهار داشت: وزنه برداران، مربیان، كارمندان و هر فرد دیگری كه اطلاعاتی دارند می توانند برای او ارسال نمایند و 100درصد ناشناس خواهند ماند. تمام اطلاعات هر چند كوچك و ناچیز مورد بررسی قرار می گیرد. هم اكنون تاماش آیان در تعلیق سه ماهه به سر می برد و نایب رئیس او اورسلا پاپاندرئا مسئولیت فدراسیون جهانی را برعهده دارد.1398/12/13
13:39:51
5.0 / 5
4068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت