سیدرضا صالحی امیری:

كام مردم در المپیك شیرین می شود

كام مردم در المپیك شیرین می شود

به گزارش مركز اسپرت رئیس كمیته ملی المپیك اظهار داشت: می توانیم این ادعا را داشته باشیم و این وعده را بدهیم كه همه ظرفیت ما برای المپیك ۲۰۲۰ بسیج شده است تا كاروان ما بتواند با درخشش در المپیك كام مردم را شیرین كند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، سید رضا صالحی امیری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: دنبال سلسله جلساتی كه در وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك داریم، امروز هم جلسه مشترك اعضای ستاد اجرایی با وزیر انجام شد و گزارشی از روند برنامه ها و عملكرد و كارهای دو سال قبل ی كمیته ملی المپیك عنوان شد.
وی افزود: عمدتاً بحث ما وفاق و انسجام و همدلی و همگرایی بود كه عنوان شد و اعضای هیأت اجرایی و نواب رئیس هركدام نقطه نظراتی داشتند برای بهبود روش ها و سیستم ها بحث كردند؛ بحث ها بسیار عالی بود و نكات مختلفی عنوان شد.
رئیس كمیته ملی المپیك اشاره كرد: یك چیزی برای ما بعنوان یك أصل تلقی شده كه ما و وزارت ورزش و جوانان تمام توان و انرژی و منابعمان را در راه توسعه ورزش قهرمانی قرار بدهیم و هدف را المپیك ۲۰۲۰ تعریف كردیم و پس از آن رویكرد آسیایی داریم كه باید از حواشی پرهیز نماییم و لازمه درخشش در المپیك و آسیا لازمه اش این است كه در داخل كشور همه منابع، امكانات و ظرفیت ها را در راه انسجامی قرار بدهیم و از هرگونه حاشیه پرهیز نماییم.
صالحی امیری توضیح داد: امروز كه با شما صحبت می كنم وارد سومین سال فعالیت ها در دور جدید شدیم كه خوشبختانه در این مدت دو سال انسجام و وفاق حداكثری وجود داشت. سیاست هیأت اجرایی كمیته ملی المپیك، نواب رئیس و بنده این است كه ما تحت هر شرایطی از حواشی پرهیز نماییم و فقط در متن حركت نماییم. بدانیم كه ورزش ۴ ركن دارد. این اركان اربعه ورزش باید با هماهنگی، همدلی و همگرایی حركت كنند.
رئیس كمیته ملی المپیك افزود: ركن اول ورزش قهرمانی ایران وزارت ورزش و جوانان و در رأس آن وزیر ورزش و جوانان است؛ ركن دوم كمیته ملی المپیك و پارالمپیك هستند؛ ركن سوم فدراسیون های ما هستند كه نقش بی بدیلی در توسعه ورزش قهرمانی دارند و ركن چهارم رسانه ها هستند كه حلقه واسط بین ورزش و أفكار عمومی هستند.
وی افزود: امروز من می توانم این شهادت را به مردم عزیز بدهم كه در بهترین وضعیت هماهنگی و همگرایی بین أركان چهارگانه ورزش هستیم.
وی اظهار داشت: اختتام سال هم هست و امروز كه با شما صحبت می نماییم درگیر شدید مسائل كرونا و اعزام تیمها برای اردوهای بین المللی بمنظور كسب سهمیه هستیم هم در فضای اخبار تلخ و ناكامی ها، خبر خوب كسب سهمیه شمشیربازی را داشتیم در چند روز آینده هم خبر خوشی از كاراته و سایر رشته هایی كه در حال اعزام هستند، خواهیم داشت.
صالحی امیری نوید داد: در مجموع ما امروز می توانیم این ادعا را داشته باشیم و این وعده را بدهیم كه همه ظرفیت ما برای المپیك ۲۰۲۰ بسیج شده است تا انشالله كاروان ما بتواند با درخشش در سكوی ۲۰۲۰ كام ملت را شیرین كند.


منبع:

1398/12/09
23:40:00
5.0 / 5
3919
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت