كریمی:

بهتر بود بازی ها لغو شود

بهتر بود بازی ها لغو شود

به گزارش مركز اسپرت بازیكن تیم فوتبال استقلال می گوید با عنایت به شیوع ویروس كرونا بهتر بود بازی های لیگ برتر برگزار نمی شد.



به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، علی كریمی بعد از برتری تیمش برابر ذوب آهن اظهار نمود: می خواستیم خودمان را در بالای جدول نگه داریم و خوشحالیم كه الان سه امتیاز بازی را گرفتیم. متاسفانه امروز بدون حضور تماشاگران بازی كردیم كه این مسئله كار ما را سخت كرده بود. چون حضور تماشاگران می تواند به تیم كمك نماید.

وی در ادامه درباره اینكه سپاهان مقابل پرسپولیس به میدان نرفته، اظهار داشت: من نمی توانم در مورد این مورد نظر بدهم اما به خاطر شیوع بیماری باید همه بازی ها لغو می شد. بازی بدون تماشاگر معنایی ندارد. این مورد می تواند هم به ضرر تیم ها نباشد هم مردم از نظر سلامت مشكلی نداشته باشند.

او در ادامه درباره اینكه بازیكنان هم در بازی در معرض خطر ویروس كرونا هستند هم اظهار داشت: بطور قطع همه می دانند اگر كسی ویروس كرونا را داشته باشد مدتی پنهان است و این مورد در بدن او نشان نمی دهد. همین مبحث سبب می شود در مسابقه هم به یكدیگر انتقال بدهیم. امیدوارم تصمیمی بگیرند كه به ضرر مردم و تماشاگران نباشد.

او در ادامه درباره حضور اسكوچیچ در فوتبال ایران هم اظهار داشت: وی در تیم هایی كه بوده نتایج خوبی گرفته است و فوتبال خوبی را عرضه كرده است. من هشت روز بود كه به خاطر سرماخوردگی تمرین نكرده بودم اما امروز به خاطر تیم و كمبود بازیكن بازی كردم.




1398/12/04
23:20:45
5.0 / 5
3973
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت